کانون بازنشستگان ناجا

سروان بازنشسته علی داودیان

سروان بازنشسته علی داودیان

پیشکسوت بازنشسته علی داودیان از این دست همکاران ماست که در کنار سال‌ها فعالیت نظامی با ماموریت‌های سخت و طاقت فرسا، هرگز مسیر ورزش را رها نکرد و پس از دوران بازنشستگی نیز در همین مسیر زندگی خود را ادامه می‌دهد.
گفت و گو با سردار جانباز 90 درصد قاسم قاسمی

گفت و گو با سردار جانباز 90 درصد قاسم قاسمی

وقتی پای صحبت آنهایی که ایام بی تکرار دفاع مقدس را –حتی کوتاه- تجربه کرده اند، می نشینی؛ ثانیه ثانیه آن روزها با تک تک خاطراتش را، با احساسی متفاوت و واژه هایی خاص بازتعریف می کنند، چه رسد به آنها که سالها زیباترین دوره های زندگی خود را صرف چنین جو و شرایط بی مثالی کرده اند.
بازنشستگی دوران طلایی برای حضور در فعالیتی است که دوست داریم
گفت و گو با پیشکسوت قهرمان محمود باقر نژاد:

بازنشستگی دوران طلایی برای حضور در فعالیتی است که دوست داریم

ورزش از آن دست حوزه هایی هست که در مسیر حفظ سلامتی وارتقای روحیه همواره مورد تاکید بوده و هست این موضوع باعث شد تا بسیاری از همکاران ما در کنار کار ، ورزش را نیز به عنوان یک برنامه مهم زندگی مد نظر داشته باشند. پیشکسوت بازنشسته محمود باقر نژاد از این دست همکاران ماست که در کنار سال ها فعالیت نظامی با ماموریت های سخت و طاقت فرسا، هرگز مسیر ورزش را رها نکرد و پس از دوران بازنشستگی نیز در همین مسیر زندگی خود را ادامه می دهد. گفت و گویی با ایشان انجام دادیم که نظر شما راه به آن جلب می کنیم:
سرهنگ بازنشسته مهرداد مرات

سرهنگ بازنشسته مهرداد مرات

پیشکسوت بازنشسته مهرداد مرات از این دست همکاران ماست که در کنار سالها فعالیت انتظامی با ماموریتهای سخت و طاقت فرسا، هرگز مسیر ورزش را رها نکرد و پس از دوران بازنشستگی نیز در همین مسیر زندگی خود را ادامه میدهد.گفت و گویی با ایشان انجام دادیم که نظر شما را به آن جلب میکنیم:
بازنشسته نور احمد حافظیان

بازنشسته نور احمد حافظیان

پیشکسوت بازنشسته نوراحمد حافظیان از آن دسته از افرادی است که بعد از اتمام خدمت و ورود به عرصه بازنشستگی، در رده پیشکسوتان رشته ورزشی پرس سینه (پرورش اندام) فعالیت خود را آغاز کرده است و علی رغم مشکلات و موانع موجود، با جدیت این رشته ورزشی را انتخاب و در مدت 17 سال فعالیت، موفق به کسب 19 حکم قهرمانی کشوری و استانی شده است.
پیشکسوت بازنشسته رضا مهنان

پیشکسوت بازنشسته رضا مهنان

آقای رضا مهنان پیشکسوت بازنشسته و عضو کانون خراسان شمالی است. ایشان هم اکنون سرمربی تیم ملی کوراش بزرگسالان کشور است و در پرونده خود افتخارات بسیاری رقم زده است.
سروان بازنشسته هادی هاشمی

سروان بازنشسته هادی هاشمی

سروان بازنشسته هادی هاشمی از این دست بازنشستگان است. او پایان دوران خدمت هم در بحث ادامه تحصیل و هم در حوزه ورزش فعالیت های چشمگیری داشته است. در این مجال گفت و گویی با ایشان انجام دادیم که نظر شما را بدان جلب می کنیم.
ستوانیکم بازنشسته پارسا

ستوانیکم بازنشسته پارسا

ستوان یکم بازنشسته محمد شهیری پارسا دوچرخه سواری را به عنوان راهی برای استفاده بهینه از اوقات فراغت انتخاب کرده است.
رضا مدنی از موسسین جودوی ایران

رضا مدنی از موسسین جودوی ایران

سرهنگ بازنشسته رضا مدنی از چهره های آشنا در ورزشهای رزمی کشور به ویژه رشته جودوست. او به اندازه طول عمر جودو در کشور در این رشته فعالیت کرده و در حال حاضر بالاترین درجه فنی این رشته را در اختیار دارد.
۱