کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران

اخبار ویژه
صفت های بایسته یک رهبر

صفت های بایسته یک رهبر

درآمد : «...شگفتا که احساس بی نیازی از آموختن از موفقیت ایجاد می شود. برخی از مردم به خطا می پندارند که اگر به هدف خود رسیده اند، نیازی به رشد بیشتر ندارند. این تصویر می تواند در هر موردی پیش آید: در کسب درجه ای دانشگاهی، دستیابی به مقام مورد نظر، دریافت جایزه یا مدال و نشان خاص، یا تحقق هدفی مالی.اما رهبران موثر غیر از این فکر می کنند. روزی که از رشد باز می مانند روزی است که بند بر پای توانایی خود زده اند و پای سازمان خود را بسته اند...) نکته ای از کتاب صفت های بایسته یک رهبر
15 دقیقه ورزش برای درمان درد کمر

15 دقیقه ورزش برای درمان درد کمر

کمر درد در دوران سالمندي شايع است و علل متعددی دارد. با بالا رفتن سن، تغییراتی در استخوانها و عضلات روی می دهد که شکل بدن تغییر می کند. برای مثال پشت خمیده می شود، شکم به طرف جلو برجسته می شود، گودی کمر بیشتر می شود و همه اینها باعث بروز کمر درد می گردد. برای رهایی از این مشکل خودمراقبتی و انجام تمرینات ورزشی مناسب می تواند سودمند باشد. در ادامه شما را با چند حرکت ورزشی مناسب آشنا می کنیم که انجام روزانه آنها می تواند در رفع کمردرد برای شما مفید باشد.
تمریناتی ویژه برای افزایش تعادل

تمریناتی ویژه برای افزایش تعادل

تمریناتی ویژه افراد مسن برای افزایش تعادل از دست دادن تعادل ممکن است در هر سنی و برای تمام افراد پیش بیاید. با ما همراه باشید تا چند تمرین ورزشی برای تقویت ماهیچه‌ها به شما معرفی کنیم که باعث بهبود تعادل در دوران پیری می‌‌شوند.
یوگا برای سالمندان

یوگا برای سالمندان

یوگا ورزشی است که با تواناییها و نیازهای بدنی فرد منطبق می گردد و افراد مبتدی ، حتی خانم های باردار با در نظر گرفتن شرایط بدنی خود قادر به انجام آن هستند.