کانون بازنشستگان ناجا

سرهنگ بازنشسته محمد محمدحسینی

سرهنگ بازنشسته محمد محمدحسینی

سرهنگ بازنشسته محمد محمد حسینی از آن دسته بازنشستگانی است که بعد از بازنشستگی در ناجا علاوه بر فعالیت در امور دامداری به جمع آوری و تالیف خاطرات و تجربیات دوران خدمت خود در قالب کتابی با عنوان جنایات از یاد رفته نموده است. کانون استان یزد مصاحبه اختصاصی با ایشان انجام که نظر شما را به آن جلب مینمائیم .
سردار سرتیپ پاسدار سید مجتبی

سردار سرتیپ پاسدار سید مجتبی

جنگ فرماندهان بسياري را به خود ديده اما گاهي اوقات فردي مانند سيد‌مجتبي عبداللهي جنس فرماندهي‌اش متفاوت است. بايد خودتان شنونده حرف‌هايش باشيد تا متوجه اين موضوع بشويد. سيد‌مجتبي عبداللهي از بچه‌هاي با‌معرفت نظام‌آباد است که براي انقلاب و اين سرزمين زحمات زيادي کشيده. براي توصيف اين فرمانده دلير واژه کم داريم. او متولد سال 31 است و در پيروزي انقلاب اسلامي تاثير بسزايي داشت. پس از تشکيل کميته‌هاي انقلاب اسلامي به فرمان امام خميني‌(ره) به عضويت اين نهاد در‌آمد. وي فرماندهي تيپ‌ موسي بن جعفر‌(ع) و لشکر 28 ‌روح‌الله را در کارنامه خود دارد و پس از جنگ، يگان ويژه پاسداران را در نيروي انتظامي تشکيل داد و به فرماندهي اين يگان منصوب شد و تا سال 91 در اين سمت ماند.
سرهنگ بازنشسته پزشک ابراهیم واحد

سرهنگ بازنشسته پزشک ابراهیم واحد

سرهنگ بازنشسته دکتر ابراهیم واحد فوق تخصص پسیکوماکولوژی، از پیشکسوتان نیروی انتظامی است که در طول دوران دفاع مقدس، خدمات شایسته ای را از خود به یادگار گذاشته است. فرصتی مهیا شد تا با این استادیار دانشگاه آزاد اسلامی گفت و گویی از دوران داشته باشیم و جلوه هایی از حضور ایشان در جبهه‌های شرقی و غربی را به تصویر کشیم. آنچه در زیر می آید ماحصل این گفت و گوست.
بازنشسته نصراله اخوان­ نیا

بازنشسته نصراله اخوان­ نیا

نصراله اخوان­ نیا چهره شناخته شده­ای در ناجاست. او سالهاست که مسئول سالن اجتماعات ستاد نیروی­انتظامی است و هر کس حتی یکبار اگر برای جلسه یا اجتماعی به ستاد ناجا مراجعه کرده باشد او را دیده و یا از او شنیده است. با خبر شدیم ایشان چند ماهی است که به جمع خانواده بازنشستگان ناجا اضافه شده­اند. فرصت را غنیمت شمردیم در این شماره از مجله گفت و گویی با ایشان و همسر محترم­شان سرکار خانم پروانه اخوان محمد مرادی انجام دادیم: