۲۲۵۷۵
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳
تعداد بازدید: ۷۰
در گفتگو با سرهنگ پاسدار بازنشسته عبدالرضا قاضی زاده تشریح شد:
به‌منظور اطلاع شما عزیزان از مجموعه برنامه‌ها، خدمات و اقداماتی که در یک ماه اخیر از سوي دفتر نمایندگی مرکزی انجام گرفته است، گفت‌وگویی با سرهنگ پاسدار بازنشسته عبدالرضا قاضی زاده مسئول دفتر نمایندگی مرکزی انجام دادیم.

کانون بازنشستگان انتظامی تهران بزرگ به‌عنوان حامی اصلی بازنشستگان، مستمري‌بگیران و خانواده محترم آنها، همواره تلاش دارد تا با بهره‌گیري از توان دفاتر نمایندگی، در مسیر رفع نیازها و مشکلات معیشتی و رفاهی و ارتقاي کیفیت زندگی آنها گام بردارد.
به‌منظور اطلاع شما عزیزان از مجموعه برنامه‌ها، خدمات و اقداماتی که در یک ماه اخیر از سوي دفتر نمایندگی مرکزی انجام گرفته است، گفت‌وگویی با سرهنگ پاسدار بازنشسته عبدالرضا قاضی زاده مسئول دفتر نمایندگی مرکزی انجام دادیم:

- در ابتدا بفرمایید مهم‌ترین برنامه‌هایی که دفتر نمایندگی مرکزی در این ماه داشته‌، چه بوده است؟

با سلام. مهم ترین برنامه های این ماه دفتر مرکزی را می توان به این شرح ذکر کرد:
1-بروزرسانی آمار اعضای جامعه هدف
2-انجام امور روزانه و کسب رضایت مراجعان با توجه به تراکم حضور بیش از حد اعضای محترم جامعه هدف
3-ساماندهی و اصلاح اطلاعات اعضای محترم به جهت تسهیل ارائه خدمات بیشتر و بهتر
4-شناسایی اعضای محترم جامعه هدف که مدت زمان زیادی از عضویت بازنشستگی یا مستمری بگیری آنها گذشته؛اما از امتیازات کانون بهرمند نگردیده اند.
5-اطلاع رسانی به موقع پیرامون ارائه خدمات و همچنین توجیه عزیزان عضو جامعه هدف که به صورت حضوری به دفتر مرکزی مراجعه می نمایند.
- در بحث خدمات رفاهی و معیشتی چه اقداماتی در این ماه انجام گرفته است؟
اختصاص و تقسیم 20 بسته حمایتی به خانواده های نیازمند جامعه هدف در ماه جاری. تعداد 85 خانواده سه نفره (جمعا 255 نفر ) جهت حضور در مراسم ضیافت دعوت شدند که نزدیک به 85 درصد افرد در مراسم شرکت کردند و از نحوه برگزاری مراسم اظهار رضایت و از عوامل کانون تقدیر و تشکر داشتند.
- در بحث خدمات مشاوره حقوقی و معاضدت قضایی، چه اقداماتی در این ماه انجام گرفته است؟
به محض مراجعه هر یک از اعضای محترم جامعه هدف بلافاصله پس از استماع خواسته آنها، با توجه به اینکه دفتر امور حقوقی و معاضدت قضایی در طبقه چهارم مستقر است به آن دفتر معرفی می گردند.
- اگر امکان دارد گزارشی در حوزه توانمندسازي و ارائه وام‌هاي مختلف اعم از توانمندسازي، حبیب‌بن‌مظاهر، کریم اهل بیت (ع) و ... ارائه دهید.
در ماه جاری از 78 نفر که متقاضی وام صندوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران ناجا بوده‌اند، ثبت نام به عمل آمده است که برای انجام اقدامات اولیه به کارشناسان محترم توانمندسازی معرفی شده اند و از آن طریق مبلغ وام مورد درخواست آنها در خرداد ماه به حسابشان واریز خواهد شد.
 - در بحث اشتغالزایی فرزندان پیشکسوتان چه اقداماتی در این ماه صورت گرفته است؟
با مراجعه افراد متقاضی وام خوداشتغال‌زایی اطلاع رسانی لازم از طریق مقتضی صورت گرفته به محض مراجعه هر یک مراجعان واجد شرایط پرونده اولیه تشکیل شده و جهت سیر مراحل بعدی به کارشناسان محترم توانمندسازی معرفی می گردند.
- در طول ماه مسئولان کانون استان جلسات متعددي با معاونان فرمانده انتظامی، رؤساي کانون‌ها، رؤساي سابا، ساتا، مسئولان حوزه شهري و ... انجام می‌دهند. در این ماه چه جلسات مهمی داشتید؟
در ماه جاری 7 جلسه با مسئولان کانون تهران بزرگ، تشکیل شده که بحمدالله به توافقات خوبی دست یافته‌ایم.
- در پایان ضمن تشکر، در خصوص برنامه‌هاي ماه آتی کانون نیز توضیحاتی ارائه دهید.
بنا به تدابیر سردار ریاست محترم کانون تهران بزرگ و همچنین مصوبات ابلاغی اقدامات بایسته صورت خواهد گرفت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها