۲۲۶۲۶
شنبه ۰۹ تير ۱۴۰۳
تعداد بازدید: ۱۰۹
فرمانده انتظامی استان مرکزی به اتفاق مسئولین انتظامی استان و رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان به مناسبت عید سعید غدیرخم و به منظور تکریم از بازنشستگان و مستمری بگیران سادات دیدار و سرکشی کردند.

سردار رفیعی کیا فرمانده انتظامی استان مرکزی  به اتفاق معاونت های انتظامی استان و رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان سرهنگ بازنشسته محمدصادق مهدی و نماینده بازنشستگان در مجمع کانون سرهنگ بازنشسته نعمت اله رفیعی راد به مناسبت عید سعید غدیرخم و به منظور تکریم از بازنشستگان و مستمری بگیران سادات سیدعلی اکبر میری کرهرودی ، سیدعلی اصغر هاشمی پور ، سیدرضا روشنائی و مستمری بگیر خانم عصمت سادات مؤمنی دیدار و سرکشی کردند.

در پایان این دیدار ، پس از شنیدن دغدغه ها و مشکلات این بازنشستگان و مستمری بگیر گرانقدر، از اعتبارات کانون این استان ، هدایایی به آنان اعطاء گردید.

 

دیدار فرمانده انتظامی استان مرکزی با سادات به مناسبت عید سعید غدیرخم در شهرستان اراکدیدار فرمانده انتظامی استان مرکزی با سادات به مناسبت عید سعید غدیرخم در شهرستان اراکدیدار فرمانده انتظامی استان مرکزی با سادات به مناسبت عید سعید غدیرخم در شهرستان اراک

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها