۱۹۵۵۵
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
تعداد بازدید: ۲۰۰
دومین نشست صمیمانه تعدادی از پیشکسوتان با رییس کانون بازنشستگان انتظامی در خصوص برپایی موکب‌های اربعین حسینی (ع) در سال ۱۴۰۳ برگزار شد

به دعوت کانون بازنشستگان انتظامی دومین جلسه ستاد برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت های پیشکسوتان و کانون انتظامی ج.ا.ایران در برگزاری موکب های اربعین و خدمت رسانی به زائران در سالن جلسات کانون برگزار شد.
در این جلسه که جمعی از پیشکسوتان حضور داشتند، سردار جعفری نسب ضمن تاکید بر بهره گیری از ظرفیت های بازنشستگان انتظامی در مشارکت برپایی موکب در ایام راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی(ع) گفت: اساس و مبنای خدمت رسانی در ایام اربعین باید با نگاه فرهنگی و خدمت رسانی، هدفگذاری و برنامه ریزی شود و در این راستا کانون انتظامی با تمام توان در جهت کمک و برقراری ارتباط با جامعه هدف در تحقق این امر آمادگی دارد.
سردار جعفری نسب یادآور شد، برگزاری جلسات ستاد اربعین پیشکسوتان باید بصورت منظم ودر چهارچوب های قانونی و نظامند انجام شده و همچنین در تدوین یک اساسنامه برمبنای گستره کشوری، بهره گیری از اعضای وابسته در سراسر کشور مدنظر قرار گیرد.
رییس کانون بازنشستگان انتظامی افزود: قطعا پیشکسوتان ما ضمن عشق خدمت به زائران حسینی(ع) تجربیات بسیار خوبی در زمینه های مختلف دارند که می تواند ستاد را در انجام ماموریت های خود، کمک و یاری نمایند.
در ادامه این نشست حاضران نقطه نظرات خود را در خصوص تدوین اساسنامه و تحقق اهداف تعریف شده، بیان کردند.

 

دومین نشست صمیمانه پیشکسوتان با رییس کانون

دومین نشست صمیمانه پیشکسوتان با رییس کانون

دومین نشست صمیمانه پیشکسوتان با رییس کانون

دومین نشست صمیمانه پیشکسوتان با رییس کانون

 

 

 

 

 

 

عکاس و خبرنگار: مهدی حسنی

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو