۱۹۲۶۸
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲
تعداد بازدید: ۴۵۱
جلسه شورای معاونین کانون با حضور دبیر، رابط و مسئول پیگیری مشکلات معیشتی کارت حکمت وابستگان نیروهای مسلح برگزار شد

جلسه شورای معاونین کانون به ریاست سردار جعفری نسب رئیس کانون و معاونین و با حضور سرهنگ زمانی دبیر رابط و مسئول پیگیر مشکلات معیشتی کارت حکمت وابستگان نیروهای مسلح برگزار شد. در این جلسه سردار جعفری نسب ضمن خیر مقدم به سرهنگ زمانی و معاونین طی سخنانی گفت: بحمدالله پس از حضور دکتر اعلمی ریاست محترم سازمان اتکا شاهد تحولات خوبی در خدمت رسانی این سازمان به اعضای وابسته بودیم و از مهم ترین اقدامات انجام گرفته پاسخگویی و توجه به رضایتمندی جامعه هدف از جمله بازنشستگان بوده است که جای تقدیر و تشکر دارد. رئیس کانون انتظامی تأکید کرد: تعاملات ایجاد شده بین سازمان اتکا و کانون­های نیروهای مسلح در خور توجه است واین امر نشأت گرفته از نگاه ارتباطی این سازمان دارد که شایسته قدردانی است.

در ادامه جلسه سردار مرادپور جانشین کانون ضمن تقدیر از تلاش­های انجام گرفته توسط سازمان اتکا در ارائه خدمات به اعضای وابسته و رضایت مندی نسبی جامعه هدف در خصوص استفاده از ظرفیت­های کانون در بحث زمین انبارسر گیلان، جهیزیه فرزندان پیشکسوتان و ارتباط رسانه ای در انتقال اخبار و اقدامات انجام شده پیشنهاداتی ارائه کرد.

سرهنگ زمانی دبیر رابط و مسئول مشکلات معیشتی کارت حکمت وابستگان نیروهای مسلح نیز در این جلسه طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از کانون انتظامی گفت: وظیفه ما جمع آوری پیشنهادات، انتقادات و مشکلات  سازمان اتکا و کارت حکمت می باشد تا انشالله بتوانیم با بهره گیری از این نقطه نظرات در ارئه خدمات مطلوب تر به جامعه هدف گام برداریم. وی یادآور شد: با حضور در گروه های مجازی مدیران کانون بیش از 340 پیشنهاد و انتقاد از سراسر کشور دریافت کردیم که بسیار قابل توجه و البته مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سرهنگ زمانی با اشاره به اینکه ارتباط ما با کانون­های نیروهای مسلح در خصوص دریافت نظرات اعضای وابسته ادامه خواهد یافت خاطر نشان کرد: انشاءلله بتوانیم با جمع بندی نظرات و دیدگاه های مخاطبان و به خصوص اعضای وابسته نسبت به انتقال موضوعات به سازمان اتکا و ارائه خدمات در شأن عزیزان برنامه ریزی­های لازم را به عمل آوریم.

 

برگزاری جلسه شورای معاونین کانون

برگزاری جلسه شورای معاونین کانون

برگزاری جلسه شورای معاونین کانون

برگزاری جلسه شورای معاونین کانونبرگزاری جلسه شورای معاونین کانون

برگزاری جلسه شورای معاونین کانون

 

 

 

عکاس واحد خبر : مهدی حسنی

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو