۱۴۸۱۹
دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۳۲۷
سردار مرادپور در جلسه بررسی هوشمندسازی و ثبت اطلاعات خدمات ارائه شده به اعضا:
سردار مرادپور جانشین کانون بازنشستگان انتظامی در جلسه بررسی هوشمندسازی و ثبت اطلاعات خدمات ارائه شده به اعضا، گفت: ایجاد سامانه جامع ثبت اطلاعات باید با سرعت و دقت انجام گیرد و محوریت اینکار با استان‌هاست

سردار مرادپور جانشین کانون بازنشستگان انتظامی در جلسه بررسی هوشمندسازی و ثبت اطلاعات خدمات ارائه شده به اعضا که با حضور معاونان کانون و به صورت برخط با رئیس کانون استان‌ها برگزار شد با تاکید بر اینکه ثبت اطلاعات باید در اولویت برنامه های کانون استان‌ها در سال 1402 قرار گیرد، گفت: ایجاد سامانه جامع ثبت اطلاعات باید با سرعت و دقت انجام گیرد و محوریت اینکار با استان‌هاست لذا چنانچه در روند کار با مشکل روبرو شدند باید سریعا موضوع منعکس شود تا فرآیند اجرای این ماموریت سریع‌تر انجام شود.

سردار مرادپور تصریح کرد: در گام اول هوشمندسازی باید بانک اطلاعات خدمات به اعضا قابل دفاع باشد و در این خصوص هماهنگی با سابا، ساتا و فراجا باید در دستور کار قرار گیرد.

بر پایه همین گزارش در ابتدای این جلسه مهندس همراهی معاون فاوای کانون گزارشی از اقدامات انجام شده و نحوه برنامه ریزی سامانه جامع اطلاعات خدمات ارائه داد.

همچنین روسای کانونهای بازنشستگان خوزستان، خراسان رضوی، لرستان، سمنان، همدان، گیلان و مازندران در خصوص نحوه اجرا و مسائل و مشکلات پیشرو مواردی را عنوان کردند.

قابل ذکر است این سامان هفته گذشته با هماهنگی سردار مسکنی رئیس کانون تهران برزگ به صورت آزمایشی آغاز به کار کرد.

ارائه خدمات به پیشکسوتانی که تاکنون خدمت نگرفته‌اند در سال 1402 باید در اولویت  برنامه های کانون استان‌ها قرار گیرد

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو