۱۴۶۵۵
شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۷۵
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان خراسان جنوبی از دیدار با ۴۹۴  نفر از اعضای وابسته خبر داد.

سرهنگ بازنشسته سید محمدرضا سرفرازی گفت: در راستای اهداف کانون بازنشستگان انتظامی و به منظور تکریم و ارتقای روحیه اعضای وابسته، در سال ۱۴۰۱ از تعداد ۴۹۴ نفر از پیشکسوتان در منزل آن عزیزان دیدار صورت گرفت؛ که از این تعداد ۱۲۷ مورد از محل اعتبارات و توسط کانون انتظامی استان، ۲۰۱ مورد توسط فرماندهی انتظامی استان، ۱۱۹ مورد از محل اعتبارات و توسط سابا استان و ۴۷ مورد توسط فرماندهی مرزبانی استان، دیدار و سرکشی از اعضای وابسته انجام شده است.

در ادامه وی افزود: به منظور ارتقای روحیه بیماران بستری در بیمارستان و رفع نیاز‌ها و مشکلات احتمالی آنها، با ۸ بازنشسته و مستمری‌بگیر بستری در بیمارستان‌های سطح استان، ملاقات و دیدار به عمل آمد. ایشان خاطر نشان کرد: منظور تکریم و ارتقای روحیه خانواده پیشکسوتان متوفی، با ۲۱  خانواده پیشکسوتان متوفی سال ۱۴۰۱ ضمن دلجویی، دیدار انجام شد.

رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان خراسان جنوبی اشاره کرد: به منظور همسان‌سازی و ارائه مطلوب خدمات به همه اعضای وابسته انتظامی استان، سعی بر آن شد که این دیدار‌ها با برنامه ریزی دقیق و تعامل با فرماندهی انتظامی استان، سابا و سایر ارگان‌ها ارائه دهنده خدمات به اعضای وابسته، اجرایی گردد. همچنین ایشان بیان داشت: در انتخاب افراد جهت انجام دیدار ها، سال بازنشستگی و سن اعضای وابسته ملاک عمل بوده؛ و به نحوی که هر چه سن عضو وابسته بیشتر و سال بازنشستگی دورتر و فاقد خدمات دیدار و سرکشی باشد، در اولویت این امر قرار دارد.

لازم به ذکر است در پایان این دیدار‌ها به رسم یادبود، هدایایی به این بازنشستگان و مستمری‌بگیران اهدا شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
آرشیو +