۱۴۳۹۱
دوشنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۹۷۸
 طی مراسمی با حضور سردار مرادپور:
جلسه نحوه اعطای کمک های پیشکسوتان بازنشسته و کمک فرمانده کل فراجا به صدمه دیدگان زلزله خوی به ریاست سردار مرادپور جانشین کانون بازنشستگان انتظامی برگزار شد.

در این جلسه که معاون طرح و برنامه، معاون توانمندسازی و خدمات رفاهی، رییس بازرسی، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه بازنشستگان و جانبازان.... ، مدیر مالی معاونت اداری و پشتیبانی و مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی کانون برگزار شد، سردار مرادپور در سخنانی گفت: به درخواست سردار جعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان، یک و نیم میلیارد تومان از طریق سردار رادان فرمانده کل انتظامی، بلاعوض به این عزیزان خسارت دیده اختصاص یافت.

 وی با تقدیر از حمایت بی نظیر پیشکسوتان از زلزله زدگان خوی، گفت: براساس آخرین آمار، 700 میلیون تومان کمک این عزیزان به حساب کانون واریز شد که با احتساب کمک فرمانده کل انتظامی کشور ۲میلیارد و ۲۰۰ میلیون کمک نقدی دریافت شده است.

 در ادامه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه ارائه این کمک ها به 800 بازنشسته آسیب دیده شهرستان خوی، مقرر شد بر اساس میزان خسارت تعیین شده توسط بیمه کوثر و اعلام کانون بازنشستگان استان آذربایجان‌غربی تسهیلات و کمک بشرح زیر اختصاص یابد:

 به کسانیکه از ۵۰ میلیون تومان به بالا خسارت دیده اند، ۲۰ میلیون وام و ۷میلیون کمک بلاعوض پرداخت شود.

 به کسانیکه از۲۵میلیون تومان تا زیر ۵۰ میلیون تومان خسارت دیده اند، ۱۵ میلیون وام و ۵ میلیون کمک بلاعوض پرداخت شود.

 به کسانیکه زیر۲۵ میلیون خسارت دیده اند، ۱۰ میلیون تومان وام و ۳میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت گردد.  همچنین برای فرزندان مستمری بگیر خسارت دیده،۱۰میلیون تومان وام و ۲میلیون کمک بلاعوض مدنظر قرار گرفته شد. خاطرنشان می شود طبق مصوبات این جلسه، وام اعطایی از طریق صندوق قرض الحسنه بازنشستگان ، جانبازان و مستمری بگیران (حبیب بن مظاهر) و حوزه معاونت توانمندسازی و خدمات رفاهی کانون پرداخت خواهد شد.

 لازم به توضیح است که انشاءالله تصمیمات گرفته شده از فردا عملیاتی خواهد شد.

 نحوه اعطای کمک های دریافتی به صدمه دیدگان زلزله شهرستان خوی بررسی شد

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو