۲۲۸۱۴
شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳
تعداد بازدید: ۳۹
بمناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان نشست صمیمی رئیس کانون و معاونت نیروی انسانی با پیشکسوتان در محل مجتمع فرهنگی، خدماتی الغدیر برگزار گردید.

به مناسبت گرامیداشت روز خانواده و در راستاي تکریم از بازنشستگان و رسیدگی به مشکلات این عزیزان، نشستی با حضور سرتیپ دوم پاسدار امامعلی سهرابی  رئیس کانون بازنشستگان استان و سرهنگ هادی بهاری معاون نیروی انسانی انتظامی استان در روز سه شنبه تاریخ 12تیر ماه در محل مجتمع فرهنگی، خدماتی الغدیر ارومیه برگزار شد.

در این نشست صمیمی که حدود 30 بازنشسته بهمراه خانواده مجموعا ( 120 نفر) حضور داشتند، ابتدا تعدادي از این پیشکسوتان ضمن ابراز رضایت از عملکرد کانون و برگزاري اینگونه نشست هاي صمیمی، به بیان مشکلات و طرح پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند.

سپس سرهنگ بهاری معاون نیروی انسانی ،ضمن عرض خوش امد گویی به حاضران و تبریک بمناسبت روز خانواده، با ابلاغ سلام گرم و صمیمی سردار جهانبخش فرمانده انتظامی استان به حاضرین از عدم حضور وی بعلت عزیمت به ماموریت اضطراری پوزش خواست.

در ادامه مراسم : سرتیپ دوم پاسدار امامعلی سهرابی رئیس کانون بازنشستگان استان، طی سخنانی: ضمن تشریح اقدمات انجام شده در جهت رفاه بیشتر بازنشستگان، بر لزوم پیگیري مطالبات آنها تاکید کرد.

وی با اشاره به شارژدو مرحله ای کارت خرید اتکاء کلیه اعضای وابسته فراجا در طول سال 1402و برگزاری ضیافت و تجلیل از بازنشستگان و انجام دیدار با اعضاء از طریق فرماندهان انتظامی و شهرستانها و ارائه خدمات بهینه ، اظهار امیدواری کردبا تدابیر سردار فرمانده محترم نیرو انشالله شاهد توسعه ارائه خدمات برای  اعضاء خواهیم بود.

خاطر نشان می شود: در پایان مراسم به رسم یادبود هدایایی به بازنشستگان اعطاء و  این مراسم با پذیرایی و صرف نهار خاتمه یافت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها