۱۰۳۴۱
سه‌شنبه ۱۵ شهريور ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۲۰۳
سردار مرادپور جانشین کانون در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین یاری معاون فرهنگی خانواده کارکنان و امور اعضای وابسته فراجا:
سردار مرادپور جانشین کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران به همراه معاون فرهنگی، اجتماعی و امور پژوهشی کانون با حضور در سازمان عقیدتی سیاسی فراجا، با حجت الاسلام والمسلمین یاری معاون فرهنگی خانواده کارکنان و امور اعضای وابسته دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین یاری برنامه های معاونت فرهنگی خانواده در بخش اعضای وابسته را تشریح کرد.

وی گفت: یکی از برنامه های این معاونت، برگزاری سفرهای زیارتی است که طبق برنامه ریزی های انجام گرفته از مهرماه آغاز می شود و در نظر داریم در هر دوره 200 پیشکسوت بازنشسته به همراه خانواده (اعضای تحت تکفل) را به مشهد مقدس اعزام کنیم.

معاون فرهنگی خانواده کارکنان و امور اعضای وابسته اضافه کرد: در این سفر زیارتی برنامه های متنوع فرهنگی مدنظر داریم و در تلاش هستیم این سفر برای این عزیزان علاوه بر زیارت، بار معنوی هم داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین یاری در ادامه به برگزاری مسابقات قرآنی برای اعضای وابسته و خانواده های آنها اشاره کرد و گفت: براساس هماهنگی های به عمل آمده، مسابقات قرآنی برای اعضای وابسته از مدتی قبل در 11 رشته آغاز و نفرات برتر شهرستان ها انتخاب شده اند. به زودی مسابقات استانی نیز برگزار خواهد شد.

وی افزود: طبق برنامه ریزی به عمل آمده مسابقات سراسری حفظ و قرائت قرآن کریم اعضای وابسته با حضور افراد منتخب در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

در ادامه این نشست سردار مرادپور ضمن قدردانی از اقدامات معاونت فرهنگی خانواده کارکنان در خدمت به اعضای وابسته، گفت: کانون بازنشستگان در راستای تحقق اهداف و برنامه ها و خدمت به جامعه بزرگ بازنشستگان آمادگی هرگونه همکاری با معاونت فرهنگی خانواده را دارد و با توجه به ظرفیت خوب بازنشستگان در زمینه های مختلف فرهنگی می تواند معاونت را یاری کند.

در پایان این نشست، مقرر شد این جلسات  تداوم و همکاری های فی مابین در رده های مختلف به منظور تحقق هرچه بهتر و مطلوب تر برنامه ها گسترده تر شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو