۹۹۰۸
سه‌شنبه ۰۱ شهريور ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۳۷۶
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی جمهوری اسلامی ایران:
مراسم افتتاح آشپزخانه بیرون بر یاران، ویژه پیشکسوتان و مستمری بگیران انتظامی ج.ا.ایران روز دوشنبه ۳۱مرداد ماه، با حضور سردار جعفری نسب رییس کانون انتظامی در مسجد کریم اهل بیت (ع) فرماندهی انتظامی استان قزوین برگزار گردید.

مراسم افتتاح آشپزخانه بیرون بر یاران، ویژه پیشکسوتان و مستمری بگیران انتظامی ج.ا.ایران روز دوشنبه ۳۱مرداد ماه، با حضور سردار جعفری نسب رییس کانون انتظامی، سردار ابراهیمی فرمانده انتظامی استان قزوین، جمعی از روسای کانون ها و نمایندگان مجمع انتظامی استان های همجوار (تهران بزرگ، البرز، سمنان، همدان، گیلان، مرکزی، قم، زنجان) مسئولین استانی وبیش از۲۰۰ نفر از پیشکسوتان انتظامی استان در مسجد کریم اهل بیت (ع) فرماندهی انتظامی استان قزوین برگزار گردید.
در این مراسم سردار جعفری نسب در جمع پیشکسوتان انتظامی استان قزوین گفت: مطالبات به حق جامعه بزرگ و عزیز پیشکسوتان از وظایف ذاتی و جدایی ناپذیر کانون بازنشستگان انتظامی است و در این راستا تمام توان و امکانات موجود خود را صرف ادای این وظیفه خواهیم کرد.
رئیس کانون بازنشستگان با تقدیر و تشکرازحمایت های مادی و معنوی فرماندهی انتظامی استان قزوین در راه اندازی این مرکز گفت: مرکز تهیه و توزیع غذای یاران، طبخ غذا را با رعایت استانداردهای بهداشتی و قیمت تمام شده و به دفعات در اختیار عزیزان پیشکسوت قرار می دهد که قطعا در مقایسه با موارد مشابه از قیمت مطلوب تری برخوردار می باشد ضمن اینکه راه اندازی این مرکز خود منجر به اشتغال زایی خواهد شد.
سردار جعفری نسب تصریح کرد: در صددیم تا ان شاءالله این امر مهم را در راستای خدمت به پیشکسوتان عزیز به مرور در سایر استان هارا تسری دهیم.
وی افزود: مطالبات اعضای وابسته را در چارچوب قانون پیگیر هستیم و ان شاءالله تلاش ما ، فرماندهی فراجا، سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و ستاد کل نیروهای مسلح نتایج مثبت و سازنده ای را برای عزیزان پیشکسوت نیروهای مسلح رقم بزند.
سردار جعفری نسب در ادامه با تاکید بر اینکه بصیرت، آگاهی و بینش پیشکسوتان فهیم فراجا در همه زمان ها مانع تحقق اهداف شوم دشمنان انقلاب اسلامی و این مرز و بوم گردیده است، خطاب به بازنشسگان تصریح کرد: ما به عنوان خدمتگزاران شما در کانون بازنشستگان انتظامی و سایر کانون های نیروهای مسلح و سازمان های همکار در کنار شما و همراه با شما، ضمن پیگیری جدی مطالبات نسبت ارتقا خدمات در زمینه های معیشتی و رفاهی اقدام خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی استان قزوین:
سردار جعفری نسب مدیری ارزشمند، دلسوز و با درایت، در پیگیری مطالبات اعضاست
در این مراسم، سردار ابراهیمی فرمانده انتظامی استان قزوین نیز ضمن تقدیر و تشکر از ریاست کانون بازنشستگان انتظامی استان در افتتاح و راه اندازی آشپزخانه ویژه پیشکسوتان و مستمری بگیران آمادگی کامل خود و سازمان فراجا استان مبنی بر همکاری با برنامه های کانون در راستای ارتقا خدمات را اعلام نمود.
وی سردار جعفری نسب را مدیری ارزشمند، دلسوز و با درایت در پیگیری مطالبات اعضا دانست و ضمن اعلام رضایتمندی خود از اقدامات کانون استان در اجرای برنامه های هدفمند و کارسازی خوب در رفع مشکلات اعضای وابسته، دستورات ویژه جهت همکاری همه معاونین و مدیران انتظامی استان با برنامه های کانون راصادر کرد.

رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان قزوین:
کانون بازنشستگان یک نهاد خدمتگزار است
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان قزوین نیز طی سخنانی ضمن خیر مقدم به مهمانان، کانون بازنشستگان را یک نهاد خدمتگزار دانست که در اجرای اهداف و برنامه های خود با تمام تلاش و کوشش در راستای انجام وظیفه و خدمت رسانی به اعضای وابسته به کار گرفته است.
وی در ادامه گفت: مفاد اساسنامه کانون بر دو محور انتقال تجارب ارزشمند از اعضای وابسته به پیوسته و ارائه خدمات در زمینه های رفاهی، معیشتی، فرهنگی، اجتماعی به اعضا استوار است.
سرهنگ بازنشسته مهاجر در ادامه به تشریح اهداف راه اندازی آشپزخانه بیرون بر یاران در راستای کمک به معیشت و کاهش هزینه های اعضای وابسته پرداخت و گفت: این آشپزخانه با دارا بودن کادری مجرب از اعضای وابسته انتظامی استان مقرر است در طول شبانه روز غذای با کیفیت عالی و قیمت تمام شده به پیشکسوتان و مستمری بگیران در اولویت اول و شاغلین فراجا در اولویت دوم و پیشکسوتان شاغلین سایر نیروهای مسلح استان در اولویت سوم و عموم مردم در اولویت چهارم ارائه سرویس نماید.
در پایان این جلسه از دو نفر از وکلای همکار کانون و یک نفر از اعضای وابسته ورزشکار با مقام کشوری و دریافت مدال طلا در رشته دو و میدانی با اهدا لوح، تقدیر به عمل آمد.
شایان ذکر است آشپزخانه یاران با حمایت فرماندهی انتظامی استان، طی سه ماه تلاش شبانه روزی، بازسازی و آماده بهره برداری گردید و تلاش دارد با استفاده از سرویس های پیک موتوری نیاز متقاضیان را در منازل اعضاوابسته وعموم مشتریان تحویل نماید.
پیشکسوتان عزیز در شهر قزوین برای آگاهی و استفاده از امکانات فراهم شده در زمینه فوق می توانند به آدرس قزوین، بلوار شهید باهنر، خیابان عدلیه، جنب مسجد کریم اهل بیت، اشپزخانه بیرون بر یاران مراجعه و یا با شماره تلفن 33237679 تماس حاصل نمایید.

مطالبات به حق جامعه بزرگ و عزیز پیشکسوتان از وظایف ذاتی و جدایی ناپذیر کانون بازنشستگان انتظامی است

مطالبات به حق جامعه بزرگ و عزیز پیشکسوتان از وظایف ذاتی و جدایی ناپذیر کانون بازنشستگان انتظامی است

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
آرشیو +