۹۳۸۱
يکشنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۱۰۸
فرمانده انتظامی استان اصفهان ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ﺗﮑﺮﯾﻢ و ارﺗﻘﺎی روﺣﯿﻪ ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﮕﺎن ﺑﺎ ﺣﻀﻮر در ﻣﻨﺰل ۳ نفر از اعضای وابسته، با آن‌ها دﯾﺪار و ﮔﻔﺖ و ﮔﻮ ﮐﺮد.

فرمانده انتظامی استان باتفاق تعدادی از معاونین و سرپرست کانون استان به منظور تکریم و ارتقای روحیه بازنشستگان روز دوشنبه ۳ مرداد ماه با ﺣﻀﻮر در ﻣﻨﺰل ۳ نفر از اعضای وابسته، با آنها دﯾﺪار و ﮔﻔﺖ و ﮔﻮ ﮐﺮد

وي در این دیدار بازنشستگان را به عنوان سند افتخار ناجا و میراث داران امنیت در جامعه یاد کرد و گفت: باید از تجارب و اندوخته‌های این گوهر‌های گران بها در اعتلای منزلت سازمانی و تحقیق اهداف ماموریتی استفاده کرد.

سردار میرحیدری افزود: نظم و امنیت حاکم در جامعه امانتی است که در سایه خدمات و زحمات ارزنده بازنشستگان حاصل شده و این عزیزان باید بدانند که در همه حال جزئی از سازمان نیروی انتظامی و سرمایه‌های اجتماعی بسیار ارزشمند هستند.

گفتنی است در این دیدارها فرمانده انتظامی استان ضمن دلجویی و استماع مشکلات آنان از بازنشستگان گران قدر با اهدا هدایایی از تلاش و زحمات این فعالان عرصه نظم و امنیت قدردانی کرد.

دیدار سردار فرمانده انتظامی استان اصفهان با ۳ نفر از اعضای وابستهدیدار سردار فرمانده انتظامی استان اصفهان با ۳ نفر از اعضای وابسته

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
آرشیو +