۸۷۰۶
جمعه ۰۳ تير ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۴۰۷
رئیس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا:
رئیس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا گفت: امروز فرصت مناسبی برای خدمت رسانی به بازنشستگان عزیز مهیا شده و برنامه های خوبی برای صیانت از این عزیزان در دست اجراست.

سردار فتحی زاده در سیزدهمین همایش سراسری معاونین ستادی و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران گفت: در شرایط کنونی باید یک حرکت عمیق و جهادی در راستای خدمت به اعضای وابسته انجام گیرد و این سرمایه اجتماعی حفظ شود.
وی با اشاره به فرامین رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا (مدظله العالی) افزود: در فرمایشات رهبر معظم انقلاب به چهار نکته احترام و تکریم، ایجاد نشاط و شادابی، احساس مفید بودن و بهره گیری از تجربیات بازنشستگان و البته وضعیت معیشتی آنها تاکید شده است و برنامه های ما باید حول همین محورها انجام شود.
سردار فتحی زاده با تاکید بر اینکه پیوند میان شاغلان و بازنشستگان گسستنی نیست، تصریح کرد: نگاه شاغلان به بازنشستگان است و آنها آینده خود را بازنشستگان رصد می کنند لذا توجه به اعضای وابسته تاثیرات خدمتی بسزایی در میان شاغلان به وجود خواهد آورد.
رئیس سازمان حفاظت اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آسیب ها و تهدیدهایی که بازنشستگان با آنها روبرو هستند به ویژه در فضای مجازی، گفت: ارتباط صمیمانه فرماندهان استان ها با پیشکسوتان، رفع ضعف های ارتباطی، توجه به منزلت و کرامت بازنشستگان، رفع دغدغه های معیشتی و فرآیندی سازی تعاملات می تواند آسیب ها و تهدیدها را به حداقل برساند.
سردار فتحی زاده تصریح کرد: سازمان حفاظت و اطلاعات در ارائه خدمات به بازنشستگان و صیانت از این عزیزان مصمم است و ما خود را موظف می دانیم که زبان گویای اعضای وابسته باشیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو