۸۶۶۶
سه‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۲۷۸
جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا:
جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا در سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران گفت: ما بازنشستگان را پشتوانه عظیم انتظامی می دانیم.

سردار شرفی در همایش سراسری کانون با بیان اینکه با هر نگاه ارزشی، دینی، قانونی و اسناد بالادستی که بنگریم، تکریم و رعایت شان و منزلت انسان ها اولویت است، گفت: احترام به بازنشستگان یک عمل دینی، اخلاقی و قانونی است.
وی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت علمی و تجربی پیشکسوتان حداکثر استفاده را ببریم، افزود: ما در فراجا با نگرش انسان محوری و رویکرد توجه به سرمایه های انسانی، بازنشستگان و پیشکسوتان را پشتوانه عظیمی برای سازمان می دانیم به همین دلیل در حال تدوین برنامه در این حوزه هستیم.
رئیس هیئت مدیره کانون با برشمردن خواسته های بازنشستگان چه در حوزه منزلتی و چه از منظر معیشتی و مشکلات مالی، خاطرنشان کرد: از سوی دیگر ما هنوز نتوانسته ایم از ظرفیت و توانمندی فکری، معنوی و علمی پیشکسوتان آن طور که باید بهره ببریم و این یک ضعف است که بایستی به آن توجه کنیم و از این سرمایه عظیم انسانی در راستای تحقق اهداف ماموریتی استفاده کنیم.
جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا با اشاره به توجه به سلامت بازنشستگان، تاکید کرد: در بحث پایش سلامت اقدامات خوبی انجام گرفته است اما کافی نیست و ضرورت دارد در این جهت هم برنامه ریزی و هم سرمایه گذاری لازم انجام گیرد. از جمله این اقدامات راه اندازی مرکز توانبخشی است که در دستور کار قرار گرفته است.
سردار شرفی با اشاره به پرداخت مطالبات بازنشستگان تصریح کرد: خواسته های این عزیزان به حق است و به دستور فرمانده محترم فراجا امیدواریم ظرف دو ماه آینده تمامی مطالبات عزیزان پرداخت شود. البته بخشی از مطالبات مرخصی این عزیزان، پرداخت شده و مطالبات مربوط به سنوات به زودی پرداخت خواهد شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو