۸۲۳۵
دوشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۲۱۵
سردار جعفری نسب در اولین همایش سراسری مسئولین اعضای وابسته:
سردار جعفری نسب در اولین همایش سراسری مسئولین اعضای وابسته گفت: کانون بازنشستگان بدون فراجا معنا و مفهومی ندارد.

اولین همایش سراسری مسئولین اعضای وابسته فراجا با حضور سردار کاکاوند دستیار فرمانده کل انتظامی ج.ا.ایران در امور بازنشستگان، امیر فراهانی جانشین قرارگاه تابان نیروهای مسلح، سردار بهزادی نیا جانشین سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح، سردار جعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران برگزار شد.

در این همایش که معاونین نیروی انسانی و روسای کانون های بازنشستگان فرماندهی انتظامی استان ها نیز به صورت مجازی حضور داشتند، سردار کاکاوند در سخنانی ضمن خیرمقدم به حاضران، گزارشی از اهداف و برنامه های این همایش ارائه کرد.

در ادامه امیر فراهانی جانشین قرارگاه تابان نیروهای مسلح ضمن تشریح اهداف و ماموریت های این سازمان، بر اولویت تکریم و احترام به بازنشستگان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما، سردار بهزادی نیا جانشین سابا نیز در سخنانی گفت: تکریم و احترام باید قبل از درخواست مورد توجه قرار گیرد و این یک اصل مهم در ارائه خدمت بدون منت به عزیزان بازنشسته است.

وی در خصوص قطع یارانه بازنشستگان گفت: در این خصوص مکاتباتی با معاونت محترم ریاست جمهوری، ستادکل نیروهای مسلح و وزارت دفاع انجام گرفته و ما هم به جد پیگیر هستیم. ضمن اینکه تاکید داریم عزیزان بازنشسته ای که یارانه شان قطع شده است باید اعتراض خود را ثبت کنند.

وی با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته در بحث متناسب سازی حقوق بازنشستگان نیز گفت: تغییرات در وضعیت حقوقی کارکنانی که به افتخار بازنشستگی نائل می شوند بایستی قبل از سه ماه انجام گیرد چرا که بعد از گذشت این مدت امکان تغییر عملا وجود ندارد.

سردار بهزادی نیا کانون های استانی را پیشخوان ارائه خدمات به بازنشستگان دانست و یادآور شد: معاونت های نیروی انسانی فراجا بایستی در فرآیند ایجاد ارتباط بیشتر با کانون ها همراه باشند و در کنارهم برای ارائه خدمات مطلوبتر به اعضا وابسته تلاش کنند.

در ادامه این همایش سردار جعفری نسب رییس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران نیز طی سخنانی با تاکید بر ارتباط بیشتر و بهتر فرماندهان انتظامی با کانون بازنشستگان گفت: کانون بازنشستگان بدون فراجا معنا و مفهومی ندارد و لذا کانون جزئی از فراجاست.

وی با تقدیر از سردار اشتری فرمانده کل انتظامی و دستیار فرمانده کل انتظامی در امور اعضای وابسته، به اقدامات انجام شده در کانون اشاره کرد و گزارشی در این زمینه ارائه نمود.

سردار جعفری نسب با اعلام آمادگی کانون برای برعهده گرفتن برخی وظایف و ماموریت های سازمانی دخیل در اموربازنشستگان، به برنامه ریزی جهت کمک به کانون در راستای تحقق اهداف خود تاکید کرد.

این گزارش حاکیست، در ادامه این همایش معاونین دستیار فرمانده کل در امور اعضای وابسته گزارشی از مشکلات و اقدامات انجام شده در مسیر خدمت به این عزیزان عنوان کردند.

در پایان این نشست سردار کاکاوند در جمع بندی این همایش گفت: دستیار فرمانده کل در امور اعضای وابسته مسئولیت سنگینی را در ارائه خدمت به بازنشستگان عزیز برعهده دارد که با سیاستگذاری و برنامه ریزی و همکاری تمامی حوزه های دخیل انشاءالله بتواند از عهده این مسئولیت مهم برآید.

سردار کاکاوند با تاکید به برنامه ریزی معاونت های نیروی انسانی فراجا استانها در خصوص اجرای دستورالعمل ها کارکنان قبل از بازنشستگی گفت: دستورالعمل های شفاف در اختیار معاونت های محترم نیروی انسانی قرارگرفته است که انتظار می رود عزیزان در چهارچوب این دستورالعمل ها اقدام کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

وی با اشاره به اقدامات خوبی که در واگذاری اعتبارات در سال 1401 انجام گرفته است، تصریح کرد: در بحث واگذاری اماکن رفاهی نیز کمیسیون معیشت تصمیمات مطلوبی گرفته است.

دستیار ویژه فرمانده کل انتظامی ج.ا. ایران در امور اعضای وابسته در ادامه با تاکید بر تکریم و احترام به بازنشستگان، تصریح کرد: ارتباط مستمر و مطلوب بین حوزه های مرتبط به بازنشستگان، منجر به کاهش مشکلات خواهد شد و زمینه ارائه مطلوب تر به این عزیزان را فراهم می کند.

 

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو