۸۱۴۹
سه‌شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۴۵۳
رئیس سازمان تامین اجتماعی در جلسه شورای عالی هماهنگی کانون‌های نیرو‌های مسلّح:
جلسه شورای عالی هماهنگی روسای کانون‌های نیرو‌های مسلّح به منظور بررسی مطالبات پیشکسوتان بازنشسته روز دوم خردادماه برگزار شد.

جلسه شورای عالی هماهنگی روسای کانون‌های نیرو‌های مسلّح با حضور سردار نجفی پور رئیس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، سردار گودرزی رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح، سردار جعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان فرماندهی انتظامی ج. ا. ایران، امیر علی محبی راد رئیس کانون بازنشستگان آجا و سردار ذبیح ا... نامور رئیس کانون بازنشستگان ستاد کل برگزار شد.
در این جلسه پیرامون مطالبات بازنشستگان به ویژه در بحث مشکلات معیشتی، وضعیت افزایش حقوق سال 1401 و عدم تناسب آن با تورم، دفاتر الکترونیک ساتا و حذف تعداد زیادی از بازنشستگان نیروهای مسلح از دریافت یارانه ها بحث و تبادل نظر شد.
سردار نجفی پور در این جلسه با تاکید بر اینکه از تمام توان برای حمایت مادی و معنوی از بازنشستگان استفاده می کنیم، گفت: سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح از همه اختیارات لازم برای حل مشکلات بازنشستگان برخوردار است.
سردار جعفری نسب نیز در این جلسه با اشاره به مشکلات بازنشستگان در ارتباط با دفاتر ساتا، پیشنهاد داد به جای این دفاتر 200 میز خدمت در کانون های سراسر کشور راه اندازی، تا مشکلات بازنشستگان با سرعت بیشتر انجام گیرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو