۳۰۱۴
يکشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۰
تعداد بازدید: ۶۳۷
سردار شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا و رئیس هیئت مدیره کانون بازنشسستگان ناجا در سفر خود به استان مازندران، به اتفاق سردار میرزائی فرمانده انتظامی استان از کانون بازنشستگان مازندران نیز بازدید کرد.

سردار شرفی در حاشیه این بازدید در سخنانی گفت: نگاه فرماندهان و هیئت رئیسه ناجا نسبت به همکاران بازنشسته با توجه به فرمایشات حضرت آقا که فرمودند: بازنشستگان اعضاء وابسته نیرو های مسلح هستند، مثبت است و باید برای آن ها برنامه داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه اساسنامه جدید کانون که تصویب و ابلاغ شد، دو 2 بند مهم دارد که تکلیف قانونی است، گفت: یکی از این بندهای اساسنامه، استفاده از ظرفیت اعضای وابسته ناجا در تامین امنیت پایدار عمومی جامعه است. مثلا یکی از پایگاه های اصلی برای راه اندازی و گسترش گردان های مالک اشتر برای قرارگاه فضای مجازی ناجا اعضاء وابسته می باشد که تولید محتوا، رصد و مقابله به مثل در فضای مجازی از وظایف اصلی این گردان ها می باشد و پتانسیل خیلی عظیمی به نام اعضای وابسته ناجا هستند که باید مدیریت و سازماندهی شوند و کانون های استانی به صورت فعال ورود پیدا کنند.
وی افزود: بند مهم دیگر، پشتیبانی اقتصادی از اعضای وابسته ناجا برای توانمند سازی آن هاست که لازمه آن تشکیل گروه های چند نفره اقتصادی برای اعضای کانون و خانواده های آن ها می باشد که هدایت و مدیریت راهبردی آن را باید کانون های استان به دست بگیرند و مشاوره و حمایت های لازم را به اعضاء بدهند تا تعاونی هایی را تشکیل دهند.
رئیس هیئت مدیره کانون بازنشسستگان ناجا تصریح کرد: اعطای تسهیلات و خدمات رفاهی به اعضای وابسته  ناجا اعم از وام،اماکن رفاهی و ... همه مد نظر فرماندهان می باشد. تامین دفاتر مناسب برای کانون ها نیز از موضوعات مورد انتظار از فرماندهان است.
سردار شرفی در بحث واکسیناسیون بازنشستگان نیز گفت: در انجام واکسیناسیون کرونا، اعضای وابسته ناجا هم لحاظ شدند و به ترتیب تقسیم بندی های ستاد کرونا این امر صورت می گیرد. نیاز است توجه ویژه ای به اعضای وابسته معسر صورت گیرد. در این راستا برخی از فرماندهان انتظامی استان ها عملکرد خوبی دارند ولی حمایت و خدمات دهی به این اعضاء مورد انتظار ویژه هیئت رئیسه ناجا می باشد.

گفتنی است در این دیدار سرهنگ پاسدار بازنشسته حسن تقوی رئیس کانون استان مازندران ضمن عرض خیرمقدم گزارشی از وضعیت کانون و دفاتر نمایندگی ارائه نمود.

بازدید رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان ناجا از کانون مازندران

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
آرشیو +