۲۲۷۳۸
سه‌شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۳
تعداد بازدید: ۱۳۹
دیدار و دلجویی از 45 پیشکسوت ناجا، وام جعاله ۴۰ میلیون تومانی و وام ۳۰ میلیون تومانی قرض الحسنه از طریق سازمان بازنشستگی نیرو‌های مسلح از جمله اقدامات کانون شرق استان تهران در سه ماهه اول ۱۴۰۳ کانون بوده است

سرهنگ بازنشسته قاسمی رئیس کانون بازنشستگان شرق استان تهران در تشریح اقدامات سه ماهه اول، گفت: در سه ﻣﺎه ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ارائه خدمات به جامعه هدف و ارﺗﻘﺎی روﺣﯿﻪ آنان، با 45 نفر از بازنشستگان و ﻣﺴﺘﻤﺮی ﺑﮕﯿﺮان این استان از سهمیه سابا و فرمانده انتظامی دیدار گردید.

سرهنگ بازنشسته قاسمی افزودند: یکی از مهمترین برنامه‌های ما در سه ماه اول، ارائه وام جعاله ۴۰ میلیون تومانی برای بازنشستگان و همچنین برای 89 بازنشسته حواله اماکن رفاهی از طریق سابا، عقیدتی و فراجا صادر گردید.

رئیس کانون بازنشستگان شرق استان تهران تصریح کرد: در بحث خدمات حقوقی و مشاوره رایگان حقوقی، 8 نفر از همکاران و خانواده‌های محترم آنان برای مشاوره حقوقی و خدمات حقوقی رایگان به وکلای همکار که با کانون بازنشستگان استان همکاری می‌نمایند معرفی شدند.

وی ادامه داد: به منظورحمایت از بازنشستگان نیازمند مؤسسه کریم اهل بیت (ع) موفق به جذب منابع مالی از محل پشتیبانی کانون بازنشستگان ناجا شدیم. همچنین در این مدت کمک قرض الحسنه به بازنشستگان نیازمند انجام گرفت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها