۲۲۵۵۶
دوشنبه ۰۴ تير ۱۴۰۳
تعداد بازدید: ۷۰
طی مصاحبه با مسئول دفتر نمایندگی جنوب غرب کانون تشریح شد:
سرهنگ بازنشسته اباذر وثوقی گزارش عملکرد خردادماه سال جاری دفتر نمایندگی جنوب تهران را تشریح کرد.

کانون بازنشستگان انتظامی تهران بزرگ به عنوان حامی اصلی بازنشستگان، مستمري‌بگیران و خانواده محترم آنها، همواره تلاش دارد تا با بهره‌گیري از توان دفاتر نمایندگی، در مسیر رفع نیازها و مشکلات معیشتی و رفاهی و ارتقاي کیفیت زندگی آنها گام بردارد.
به‌منظور اطلاع شما عزیزان از مجموعه برنامه‌ها، خدمات و اقداماتی که در یک ماه اخیر از سوي دفتر نمایندگی جنوب غرب تهران بزرگ انجام گرفته است، گفت‌وگویی با سرهنگ بازنشسته اباذر وثوقی مسئول دفتر نمایندگی جنوب تهران بزرگ انجام داده‌ایم:

- در ابتدا بفرمایید مهم‌ترین برنامه‌هایی که دفتر نمایندگی جنوب غرب در خرداد ماه داشت، چه بود؟
با سلام و احترام، مهم‌ترین برنامه‌های این دفتر برگزاری مسابقات ورزشی (فوتسال، والیبال، دارت، حرکات رزمی و ورزش زورخانه ای توسط جانبازان دفاع مقدس) در سالن شهید مظلومیان راه آهن کشور بود که به نحو شایسته برگزار شد.

- در بحث خدمات رفاهی و معیشتی چه اقداماتی در این ماه انجام گرفته است؟

،تحویل کارت شناسائی، صدور اولیه، تمدید کارت، معرفی نامه جهت امور وظیفه، تالار، حفاظت، وام حیبب ابن مظاهر، معرفی بیماران خاص به ساخد، وام های توانمندسازی، ضروری و مرابحه 
 
- در بحث خدمات مشاوره حقوقی و معاضدت قضایی، چه اقداماتی در این ماه انجام گرفته است؟
متقاضیان در این امر به امور حقوقی کانون تهران بزرگ یا وکلایی که به این دفتر معرفی شده اند، ارجاع داده می‌شوند.

- اگر امکان دارد گزارشی در حوزه توانمندسازي و ارائه وام‌هاي مختلف اعم از توانمندسازي، حبیب‌بن‌مظاهر، کریم اهل بیت (ع) و ... ارائه دهید.
در این مورد تعداد 7 نفر متقاضی که فرم‌های مربوط را تکمیل نموده بودند، به توانمندسازی معرفی شدند.

- در طول ماه مسئولان کانون استان جلسات متعددي با معاونان فرمانده انتظامی، رؤساي کانون‌ها، رؤساي سابا، ساتا، مسئولان حوزه شهري و ... انجام می‌دهند. در این ماه چه جلسات مهمی داشتید؟
  یک جلسه با رئیس کانون، دو جلسه با جانشین پلیس راه آهن کشور در مورد هماهنگی با تربیت بدنی راه آهن کشور جهت برگزاری امور ورزشی و یک جلسه هم با مسئول امور فرهنگی و ورزشی راه آهن کشور داشتیم.

- در پایان ضمن تشکر، در خصوص برنامه‌هاي ماه آتی کانون نیز توضیحاتی ارائه دهید.
در خصوص برنامه‌های آینده با یاری خداوند منان و با هماهنگی مسئولان کانون تهران بزرگ با جدیت اقدام خواهد شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها