۱۹۳۷۳
سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۲
تعداد بازدید: ۵۷
جلسه تعامل و هم اندیشی رئیس کانون بازنشستگان استان با سرهنگ محمدرضا محمدی معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان اصفهان برگزار شد.

در راستای تکریم از بازنشستگان و رسیدگی به مشکلات این عزیزان، نشستی با حضور سرهنگ محمدرضا محمدی معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان اصفهان، سرهنگ بازنشسته نعمت اله دهقانی رئیس کانون بازنشستگان استان، سرهنگ بازنشسته اکبر حمیدی پور نماینده بازنشستگان استان در مجمع کانون، کارمند رتبه ۱۵ علی رحیمی رئیس دایره امور بازنشستگان و مستمری بگیران فرماندهی انتظامی استان و سرهنگ بازنشسته حمیدرضا اسفرجانی مسئول امور فرهنگی، اجتماعی و امور پژوهشی در محل دفتر کار ایشان برگزار شد.

در این جلسه رئیس کانون استان ضمن تبریک انتصاب ایشان به نمایندگی از کلیه وابستگان گزارشی از وضعیت کانون بازنشستگان استان، شهرستان‌ها و خدمات ارائه شده از قبیل فرهنگی، اجتماعی، معیشتی و رفاهی به بازنشستگان و مستمری بگیران در سال جاری ارائه نمود و گفت: تکریم بازنشستگان و رفع دغدغه و آلام مستمری بگیران و بازنشستگان، بویژه در زمان بیماری یکی از مسائل مهمی است که بایستی بر آن اهتمام داشته باشیم و در این خصوص، لازم است برای شناسایی مشکلات و کاهش آن‌ها تلاش نماییم.

در ادامه نعمت اله دهقانی ضمن تشکر و قدردانی از همراهی و همکاری مجموعه فرماندهی انتظامی استان و همچنین اقدامات و حمایت‌های آن مجموعه در مسیر تکریم و ارائه خدمات مطلوب به اعضای وابسته، مهمترین نیاز‌ها و اهم مشکلات اعضای وابسته انتظامی را مطرح نمود.

سرهنگ محمدرضا محمدی بر ضرورت رسیدگی به مشکلات این دسته از همکاران تاکید نمود و افزود: مجموعه ستاد استان همواره آمادگی دارد جهت رفع مشکلات این عزیزان همکاری و مساعدت نمایند.

در خاتمه در خصوص نیاز‌ها و مشکلات بازنشستگان تحت پوشش  و نحوه ارائه خدمات به بازنشستگان بحث و تبادل نظر گردید.

برگزاری جلسه تعامل و هم اندیشی با معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان اصفهانبرگزاری جلسه تعامل و هم اندیشی با معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان اصفهان

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها