۱۸۴۸۱
يکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲
تعداد بازدید: ۶۱۵
جلسه شورای عالی هماهنگی کانون های نیروهای مسلح، در کانون بازنشستگان انتظامی برگزار شد

همزمان با هفته دفاع مقدس ، شورای عالی کانون ها با حضور روسای کانون های نیروهای مسلح برگزار شد.

با حضور سردار جعفری نسب، امیر محبی راد، سردار دکتر قادری ، سردار ذبیح اله نامور، آقای صادقی پیروز و سردار اردستانی شورای عالی کانون های نیروهای مسلح در کانون انتطامی ج.ا.ایران برگزار شد.

در این جلسه سردار جعفری نسب ضمن خوش آمد به حضار، در خصوص تاثیر برگزاری این جلسات و همچنین جلسات مشابه در استان به عنوان نقطه امید بازنشستگان مطالبی عنوان کرد و در تداوم این جلسات و طرح موضوعات مبتلابه بازنشستگان تاکید نمود.

رییس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران ضمن تشکر از همه فرماندهان استانها و شهرستانها که توجه ویژه به اعضای وابسته دارند عنوان داشت: آنان با دعوت از بازنشسته در جلسات، رسیدگی به مشکلات و پبگیری موضوعات آنان کار پرارزشی را انجام می دهند.

سردار جعفری نسب موضوع حقوق بازنشستگان در راس مسایل جاری کانون ها دانست و گفت: باید در این خصوص همه تلاش و پیگیری ها را بعمل آوریم.

وی به تلاش های سردار گودرزی رییس سازمان بازنشستگی نیروی های مسلح در خصوص پیگیری هایی که درخصوص حل مشکلات معیشت و خدمات رسانی به بازنشستگان داشتند، اشاره و عنوان نمود در این خصوص امید آن است که دولت حمایت کافی را بعمل آورد.

رییس کانون بازنشستگان انتظامی با ذکر مشکلات عدیده بازنشستگان اظهار داشت: این یادگاران دفاع مقدس هم اکنون نیازمند توجه هستند و تمرکز و خواسته آنان، تلاش همه ما برای برقراری موضوع متناسب سازی حقوق آنان است.

سردار جعفری نسب در پایان پیشنهاد نمود که در تقویم سالیانه، روزی بعنوان روز نیروهای مسلح و بازنشستگان تعیین تا اجتماع آنان را برای همدلی و تجلیل شاهد باشیم.

در ادامه امیر محبی راد ضمن تقدیر و تشکر از سردار جعفری نسب بخاطر اقدامات و تغییرات صورت گرفته در کانون انتظامی گفت؛ قطعا این اقدامات نشان از توجه ویژه سردار رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی دارد.

رییس کانون بازنشستگان ارتش با اشاره به از عدم افزایش حقوق بازنشستگان، از همه دست اندرکاران برای تحقق این خواسته، کمک خواست.

امیر محبی با اشاره به هفته دفاع مقدس اظهار داشت در این هفته باید صاحبان اصلی دفاع مقدس یعنی همان بازنشسته ها دعوت و با آنان صحبت شود و وقایع و اتفاقات آن دوران را از این افراد شنید.

امیر محبی راد در پایان بیان داشت: بازنشسته ها مشکلات مالی دارند و با تعامل و همفکری، با سابا و ساتا و وزارت دفاع تلاش شود با تمام توان موضوع  از مجلس پیگیری شود.

در پایان جلسه موارد عمومی از جمله جلسات متشکله در کانون های استانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

برگزاری نشست شورای عالی هماهنگی کانون‌های نیروهای مسلح

برگزاری نشست شورای عالی هماهنگی کانون‌های نیروهای مسلح

برگزاری نشست شورای عالی هماهنگی کانون‌های نیروهای مسلح

برگزاری نشست شورای عالی هماهنگی کانون‌های نیروهای مسلح

برگزاری نشست شورای عالی هماهنگی کانون‌های نیروهای مسلح

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو