۱۸۳۹۵
سه‌شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲
تعداد بازدید: ۴۰۷
فرمانده کل انتظامی کشور بربهره بردن از تجارب و دانش اساتید و پیشکسوتان انتظامی درجهت تحقق اهداف انقلاب وامنیت کشور تاکیدکرد

جلسه نشست صمیمی فرمانده کل انتظامی باجمعی ازپیشکسوتان شهربانی سابق درستادفرماندهی برگزارشد.
دراین نشست که باحضورسرداررادان فرمانده کل انتظامی،سردارشرفی جانشین معاون هماهنگ کننده ورئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان، سردارقنبری رئیس پلیس آگاهی،سردارجعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران.ا، سردارکریمی معاون نیروی انسانی فراجا،سرداربرزا دستیارویژه فرماندهی دراموربازنشستگان و بیش از۴۰۰نفرازپیسکسوتان شهربانی سابق درسالن فجرستادفرماندهی برگزارشد،
احمدرضا رادان طی سخنانی گفت: خداوند متعال را شاکرم که امروز ودرهفته دفاع مقدس توفیقی نصیب بنده شد تا در جمع شما عزیزان حاضر شوم؛ حضور شما عزیزان در برگزاری این مراسم اتفاق زیبایی را رقم زده است و حضور پیشکسوتان و اساتید عزیزم در دوران دفاع مقدس و در هفته دفاع مقدس عظمت این مراسم را دوچندان کرده است.
وی ضمن تبریک به مناسبت آغاز ولایت و امامت قطب عالم امکان امام زمان (عج) عنوان کرد: بحمدالله مطالب خوبی در این مراسم مطرح شد که امید است با اجرایی کردن موضوعات مطرح شده در آینده شاهد اتفاقات خوب در انجام مطلوب ماموریت ها باشیم.
فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: همه رزمندگان در دوران دفاع مقدس با اراده در برابر دشمنان ایستادگی می کردند، گرچه آموزش، دانش و علم هم شرط بود اما در کنار آن، بال مستحکم اراده بود که رزمندگان شرایط سخت را تحمل و آسایش خود را فدای آسایش مردم می کردند.
این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: خداوند متعال توفیق بزرگی را نصیب همه شما عزیزان کرده که با تحمل شرایط سختی، زحمت و مشقت در دوران دفاع مقدس، توجه به معنویت و کنار گذاشتن مادیات توانستید توشه‌ای برای آخرت خود نیز ذخیره کنید.
سردار رادان با تاکید بر اینکه رزمندگان دوران دفاع مقدس آسایش مردم را به آسایش خود رجحان دادند، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد که امروز از تجربه و دانش اساتید و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس برای پیشبرد اهداف بهره ببریم و از آن به عنوان یک نقشه راه استفاده کنیم.
وی ادامه داد: ما آمادگی داریم از وجود پیشکسوتان در تحقق اهداف انقلاب اسلامی و افزایش بهره وری سازمان و ... بهره ببریم که تاکنون در این راستا اقدامات خوبی انجام شده است.
برپایه این گزارش قبل ازسخنان سرداررادان سردارقنبری رئیس پلیس آگاهی وسرداربرزا رئیس اموربازنشستگان گزارشی از خدمات شهربانی درطول دفاع مقدس وتلاش درجهت ایجادامنیت ونظم شهرها وهمچنین اقدامات انجام گرفته درخصوص ارایه خدمات به بازنشستگان ارائه دادند.همچنین سرهنگ بازنشسته دکترغنی لو به نمایندگی ازطرف بازنشستگان مطالبی را پیرامون مطالبات بحق وقانونی جامعه بزرگان بازنشستگان انتظامی ارائه داد.
شایان ذکر است دراین نشست صمیمی ازنمایندگان خانواده شهدا وجانبازان شهربانی سابق وهمچنین از۵تن ازپیشکسوتان ورزشکار،هنرمند،نویسنده وکارآفرین تقدیر به عمل آمد.

 

دیدار فرمانده کل انتظامی کشور با ۴۰۰ تن ازپیشکسوتان شهربانی سابق

دیدار فرمانده کل انتظامی کشور با ۴۰۰ تن ازپیشکسوتان شهربانی سابق

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو