۱۷۷۲۲
سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲
تعداد بازدید: ۷۰۳
سردار فتحی زاده: دوران شکوفایی در مجموعه کانون بازنشستگان انتظامی آغازشده است

سردار فتحی زاده، رییس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا با حضور در کانون بازنشستگان انتظامی ضمن دیدار با سردار جعفری نسب و بازدید ازقسمت‌های مختلف کانون درجلسه شور معاونین کانون حضوریافت.

رئیس ساحفا فراجا در جمع معاونین و مدیران کانون طی سخنانی با تسلیت ایام محرم و بزرگداشت یادشهدا و امام شهدا ازاقدامات انجام گرفته درکانون تقدیر و قدردانی کرد و یادآورشد:

دوران شکوفایی درمجموعه کانون انتظامی در ارایه خدمت به اعضا وابسته آغازشده است و فراجا و شخص فرماندهی محترم کل عنایت و توجه خوبی دراین زمینه دارند. و این خود فرصت مناسبی است برای رفع عقب‌ماندگی‌ها، که کانون انتظامی بایستی ازاین فرصت استفاده کند.

سردارفتحی زاده در ادامه سخنان خود ضمن تاکید بر تکریم و احترام پیشکسوتان که سرمایه سازمان هستند، خاطرنشان کرد:

شورای سیاست گذاری در ارایه خدمات مطلوب تربه بازنشستگان باید وارد عمل شود و نقشه راه و هدف مشخص شده را جهت تحقق اهداف خدمتی به جامعه پیشکسوتان ترسیم و اجرایی کند.

رئیس ساحفا فراجا تصریح کرد:

کانون بازنشستگان به عنوان متولی امرباهمکاری دستیاری، معاونت طرح و برنامه، و معاونت نیروی انسانی فراجا بایستی با ارائه طرح ها و راهکار‌های اجرایی و قانونی راه‌های ارائه خدماتی در شان بازنشستگان را برنامه ریزی و دراجرایی شدن آن، اهتمام لازم رابه عمل آورد.

سردارفتحی زاده بابیان مشکلات مادی که پیش روی کارکنان شاغل وبازنشسته  وجوددارد، گفت:

برخی ازاین مشکلات  خارج ازسازمان ومرتبط بادولت والبته سازمان‌های بالادستی  است که بایستی درسطح کلان درموردآن تصمیم گیری شود و البته دراین راستا وظایف فرماندهان هم باید شفاف وروشن باشد.

رئیس ساحفا فراجا درادامه با تاکید بر پیگیری رفع مشکلات معیشتی اعضا وابسته و مطالبات به حق آنان ازطریق مراجع قانونی، افزود:

رعایت شان و منزلت و کرامت بازنشستگان هم اصل مهمی است که باید به آن توجه شود، ضمن اینکه موضوع بهداشت و درمان و نیز توجه به وضعیت مستمری بگیران هم ازاهمیت خاصی برخورداراست که بایستی نسبت به آن اهتمام لازم راداشته باشیم.

سردارفتحی زاده درادامه سخنان خودبه اشتغال فرزندان اعضا وابسته اشاره و خاطرنشان کرد:

بایدمسایل ومشکلات پیش روی عزیزان پیشکسوت بطورمستمر رصد وگزارش‌های لازم به رده‌های مربوطه ارائه تا زوایای پنهان آن روشن و به موقع بررسی و اطلاع رسانی شود.

این مقام ارشدانتظامی درپایان سخنان خود ضمن تاکید و توجه کانون به انجام برنامه‌های فرهنگی و راهنمایی و هدایت اعضا در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و رفع شبهات بازنشستگان گفت:

انشالله درملاقات با مسولان ذیربط پیگیر مطالبات قانونی همکاران پیشکسوت خودخواهیم بود.

قبل ازسخنان سردارفتحی زاده، سردارجعفری نسب رئیس کانون انتظامی ج. ا. ایران. درسخنانی ضمن خیر مقدم به رییس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا و قدردانی ازهمراهی و حمایت‌های این سازمان از کانون انتظامی واعضا وابسته، توضیحاتی در  شکل گیری کانون انتظامی و زحماتی که روسای گذشته کانون  درایجاد و گسترش آن انجام داده اند، ارائه داد.

رئیس کانون انتظامی در ادامه سخنان خود به اقدامات انجام گرفته در ۱۸ماه گذشته، در خصوص تعامل با فرماندهان انتظامی کشور به منظور بهبود روابط و ارتباط دو سویه در تحقق اهداف خدمت رسانی و افزایش اعتماد خانواده بزرگ بازنشستگان و همچنین برخی از مهم‌ترین خدمات انجام گرفته اشاره کردوگفت:

کانون بازنشستگان خودراملزم به پیگیری مطالبات به حق اعضاخودمی داندودرجهت تحقق این امرازهیچ کوششی دریغ نخواهدکرد. وبه همین منظورهم برنامه‌های خوبی را درانجام جلسات بانمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ومراجع دولتی وستادکل نیرو‌های مسلح انجام داده والبته همچنان دردست اقدام دارد.

رییس کانون با اشاره به اینکه وضعیت کانون بازنشستگان نسبت به سال گذشته بهبودخوبی یافته، افزود: برای سال آینده هم برنامه‌های خوبی راپیش بینی کردیم وبا حمایت‌های فراجا  به دنبال ایجاد افزایش روحیه و امید بیشتر بازنشسته‌ها هستیم.

سردارجعفری نسب ضمن تاکید بر تشکیل شورای سیاست گذاری، ابراز امیدواری کرد که با تشکیل این شورای  باهدف گذاری و برنامه ریزی مدون، ماموریت خدمتگزاری به اعضا درفرایند ایجاد اعتماد و امید سرعت بیشتری به عمل آید.

رئیس کانون انتظامی در پایان سخنان خود ضمن اشاره به ارتباط خوبی که بین هیات  مدیره محترم و مجمع نمایندگان با مدیریت کانون بازنشستگان وجوددارد، اظهار داشت:مشکلاتی هم در بحث وضعیت معسرین داریم که امیدواریم با همراهی وپشتیبانی مجموعه فرماندهی انتظامی در این امر بتوانیم به یاری این عزیزان بشتابیم و مشکل آنان را درحدتوان حل کنیم.  

 

دیدار رییس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا با سردار جعفری نسب

دیدار رییس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا با سردار جعفری نسب

دیدار رییس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا با سردار جعفری نسب

دیدار رییس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا با سردار جعفری نسب

دیدار رییس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا با سردار جعفری نسب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکاس : مهدی حسنی

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو