۱۷۵۸۲
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
تعداد بازدید: ۱۶۱
به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، همایش پیاده روی خانوادگی پیشکسوتان انتظامی تهران بزرگ برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی روز ۲۵ مرداد همایش پیاده روی خانوادگی پیشکسوتان انتظامی تهران بزرگ با دعوت از حدود ۱۰۰۰ نفر از پیشکسوتان همراه با خانواده از میدان ساعی تا حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد.

در این همایش که از ساعت ۶ صبح با تجمع پرشور دعوت شدگان در میدان ساعی آغاز شد، معاون توانمندسازی و فرهنگی سازمان بازنشستگی ن. م، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری و نماینده توانمندسازی ستاد کل ن. م و جمعی از مسئولان حضور داشتند و همگام با سایرین به پیاده روی پرداختند.

پس از رسیدن به مقصد در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم رئیس کانون تهران بزرگ ضمن خوشامدگویی به حاضران سخنانی در باب بزرگداشت آزادگان و فعالیت‌های کانون عنوان کرد. سپس مراسم پرفیض زیارت عاشورا برگزار و در پایان با پذیرایی و زیارت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شرکت کنندگان در پیاده روی حرم را ترک نمودند.

استقبال خوب بازنشستگان و مستمری بگیران همراه با خانواده از این مراسم نشان دهنده عشق و علاقه آنان به ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس بود.    

 

همایش پیاده روی خانوادگی کانون تهران بزرگ

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها