۱۴۸۸۴
چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۱۴۰
دویست و دومین جلسه هیئت مدیره کانون در تاریخ 23/12/1401 با حضور سردار شرفی رییس هیات مدیره کانون برگزار شد.

دویست و دومین جلسه هیئت مدیره کانون در تاریخ 23/12/1401 با حضور سردار شرفی رییس هیات مدیره کانون، سردار جعفری نسب رییس کانون، سردار مرادپور جانشین کانون و اعضای هیات مدیره، سردار بازنشسته دکتر قدرتعلی حشمتیان، سردار بهزادی نیا جانشین سابا، سردار بازنشسته مسعود کیومرثی، سرهنگ بازنشسته پاپی حسین امینی تاری، سرهنگ بازنشسته علی اکبر رجبی، سرهنگ بازنشسته داود شعبانی و نیز بازرس قانونی کانون سردار بازنشسته ترابیان برگزار شد.
در این جلسه که آخرین جلسه هیات مدیره سالجاری بود، توسط سرهنگ بازنشسته جلال دبیر هیات مدیره، گزارشی از نتایج اقدامات صورت گرفته در رابطه با مصوبات ۱۳ جلسه سال ۱۴۰۱ ارائه نمود. در این گزارش یادآوری شد که اکثر قریب به اتفاق مصوبات ( ۹۰ مصوبه) انجام شده و تنها تعدادی از آنها در دست اقدام میباشد..
در ادامه با تصویب تمامی اعضا مقرر گردید: بمنظور استفاده بهینه از قدرالسهم اعضای وابسته شناسائی نشده و ارزش افزوده این منبع مالی، موجودی سپرده قدرالسهم نزد بانک عامل تبدیل به ملک و ساختمان شده و اعضای وابسته از منافع آن بهره مند گردند. همچنین مقرر گردید تا در جلسه آینده هیئت مدیره از مسئولین تعاونی کارآفرینان همکاران امین دعوت بعمل آید تا ضمن رفع نگرانی اعضای بازنشسته تعاونی، از سهام و سود سالهای گذشته آنان، نسبت به ارائه راهکار برون رفت از رکود در فعالیتهای این تعاونی اقدام تا کانون نیز در صورت تصویب همکاری‌های لازم برای حمایت از فعالیت‌های تعاونی را در دستور کار خود قرار دهد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو