۱۴۸۸۳
چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۹۲
سردار جعفری نسب در جلسه پایانی سال:
 جلسه جمعبندی و بررسی کارهای صورت گرفته در سال جاری و هماهنگی لازم برای خدمتگزاری هر چه بهتر و بیشتر به اعضای کانون بازنشستگان برگزار شد.

 در این جلسه که سردار مرادپور، معاونین کانون، رییس بازرسی و رییس دفتر کانون حضور داشتند، سردار جعفری نسب از همه کارکنان مجموعه به دلیل تلاش برای جلب رضایت اعضای و همچنین خدمت رسانی به آحاد بازنشستگان و سایر اعضای کانون تقدیر کرد.

رییس کانون بازنشستگان با ذکر خدمات خوبی که در این مدت به بازنشستگان ارائه شده تاکید کرد: اعضا باید وقتی وارد محیط کانون می شوند احساس نشاط و شادابی نمایند و لذا لازم است محیط کانون مرتب و پاکیزه باشد و کلیه کارکنان با صعه صدر پاسخگوی مراجعان باشند.

رییس کانون با اشاره به حمایت های فراجا تصریح کرد: خوشبختانه سردار رادان فرمانده محترم کل انتظامی ج.ا.ایران نگاه مثبتی به بازنشستگان دارند و قطعا حمایت از بازنشستگان همچنان مضاعف خواهد شد. رییس کانون ضمن تاکید به معاونین برای برنامه ریزی و خدمت رسانی بیشتر به بازنشستگان در سال آینده، اظهار داشت که همه معاونین تمامی ماموریت ها و وظایف ذاتی حوزه خود را بررسی و برابر اجرای دستور سردار فرماندهی کل انتظامی کشور، با معاونت های متناظر و مرتبط در فراجا هماهنگی های لازم را بعمل آورند.

رییس کانون بازنشستگان همچنین در ادامه سخنان خود تصریح کرد: «دنبال کردن مطالبات بازنشسته و تبدیل آن به گفتمان» از برنامه هایی است که باید در سال آینده بیشتر از پیش به آن بپردازیم.

سردار جعفری نسب در پایان ضمن تاکید به اهمیت ضیافت ها و سرکشی از بازنشستگان خاطر نشان کرد: در سال 1402 با انرژی مضاعف، جلب اعتماد و ایجاد رضایتمندی بیشتر اعضا را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

جانشین کانون بازنشستگان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به سخنان سردار رادان که خدمات کانون به بازنشستگان را مجاهدت ذکر کرد، از فرماندهی کل انتظامی کشور به دلیل اهتمام ویژه به امور بازنشستگان تقدیر و تشکر کرد.

سردار مرادپورضمن تشکر از تلاش های مدیران قبلی کانون به اقدامات انجام گرفته در زمان ریاست سردار جعفری نسب در کانون اشاره کرد و یادآور شده: اقدامات صورت گرفته در زمان مدیریت سردار جعفری نسب و کارهای صورت گرفته کاملا ملموس و نشات گرفته از یک مدیریت جهادی بوده که قابل تقدیر و قدردانی است. سردار مرادپور در خصوص پیگیری مطالبات کانون معاونین کانون با حضور در معاونت های فراجا تاکید و اظهار داشت که مطالبات کانون و بازنشستگان را در سرلوحه کار قرار دهند.

وی در پایان، اظهار داشت: خداوند متعال بر ما منت گذاشته و فرصتی برای ما در کانون فراهم کرده تا احوال بازنشستگان را بپرسیم و خدمتگزاری نماییم. در پایان این جلسه سردار سعادتمند معاون فنی و مهندسی کانون و سرهنگ بازنشسته خسرو نیکنامی مدیر عامل صندق قرض الحسنه و سرهنگ بازنشسته نمازی رییس دفتر کانون مطالبی در حوزه کاری بیان کردند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو