۱۴۷۳۷
شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۶۰۰
با حضور جانشین کانون بازنشستگان انتظامی
جلسه بررسی هوشمندسازی و ثبت اطلاعات خدمات ارائه شده به اعضا با حضور جانشین کانون بازنشستگان انتظامی برگزار شد.

 جلسه بررسی هوشمندسازی و ثبت اطلاعات خدمات ارائه شده به اعضا در سیستم سامانه جامع کانون، با حضور سردار مرادپور جانشین کانون بازنشستگان، سردار مسکنی رییس کانون تهران بزرگ، مهندس همراهی معاون فاوا کانون و تعدادی از کارشناسان مربوطه برگزار شد.

در این جلسه سردار مرادپور جانشین کانون بازنشستگان ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده اظهار داشت: تنها راه ارایه خدمات عادلانه به کلیه اعضای کانون، داشتن اطلاعات و سوابق خدمات ارائه شده به اعضا می باشد و این کار با ثبت برخط خدمات ضیافت،گلگشت، دیدار، سرکشی، عیادت، مشاوره حقوقی، کمک بلاعوض، وام و ... در این سامانه امکان پذیر است.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد: انشاالله از ابتدای سال ۱۴۰۲ اولویت ارایه خدمات به اعضایی خواهد بود که کمترین خدمات را از کانون دریافت کرده اند.

در ادامه این جلسه، مهندس نوید همراهی معاون فاوا کانون انتظامی با ارایه گزارش عملکرد خدمات ارایه شده به اعضای کانون تهران بزرگ گفت : تا امروز اطلاعات بالغ بر ۴۰۰ هزار خدمات ارایه شده به اعضا جمع آوری و در سامانه جامع کانون ثبت شده است.

همچنین سردار مسکنی رییس کانون بازنشستگان انتظامی تهران بزرگ گفت: ما تمام تلاش خود را جهت تکمیل این سامانه که نقش مهمی درارایه خدمات به پیشکسوتان عزیز خواهدداشت انجام و ان شاءلله تا پایان خردادماه ۱۴۰۲ آن را نهایی خواهیم کرد.

خاطرنشان می شود پیش از این کانون تهران بزرگ به عنوان پایلوت این طرح انتخاب شده بود.

رونمایی از سامانه ثبت اطلاعات خدمات ارایه شده به اعضا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو