۱۱۳۰۹
شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۶۷۱
سردار اشتری در مراسم تشییع پیکر سرتیپ پاسدار آیت اله گودرزی
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: نقش تاثیرگذار سردار آیت اله گودرزی چه در دوران قبل و بعد از انقلاب، چه در دوران دفاع مقدس و همچنین شکل گیری کمیته های انقلاب و خصوصا در سنگر علم و دانش بر کسی پوشیده نیست.

صبح امروز مراسم تشییع پیکر سرتیپ پاسدار آیت اله گودرزی پیشکسوت دفاع مقدس با حضور سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی کشور، جمعی از مسئولان کشور و لشکری و پیشکسوتان انتظامی در ستاد فراجا برگزار شد.

در این مراسم سردار حسین اشتری ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام و معزز انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت، مدافعان حرم، درود و سلام بر روح بلند و ملکوتی امام راحل، آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز مدظله العالی گفت: درگذشت برادر عزیز، گرانقدر و بزرگوارم مرحوم سردار آیت اله گودرزی را خدمت تمامی همکاران، همرزمان و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم.

وی باتاکید بر اینکه فقدان این سردار سرافراز ضایعه بزرگی است، ادامه داد: مرگ راه همه ماست و ما نیز راضی به رضای خداوند متعال هستیم؛ ان شاءالله زمانی که پایان عمر ما فرا می رسد همه ما عاقبت به خیر از دنیا برویم.

فرمانده کل انتظامی کشور ضمن خیر مقدم به مهمان هایی که از ارتش جمهوری اسلامی ایران، ستاد کل نیروهای مسلح، مجمع تشخیص مصلحت نظام، سپاه پاسداران و ... در این مراسم شرکت کرده اند، تصریح کرد: شخصیت والای برادر عزیزم آیت اله گودرزی در مکتب مرحوم آیت الله مهدوی کنی رشد یافت و شکل گرفت از این رو نقش تاثیرگذار ایشان چه در دوران قبل و بعد از انقلاب، چه در دوران دفاع مقدس (مسئول پشتیبانی جنگ در جنوب کشور، خوزستان و دزفول)، شکل گیری کمیته های انقلاب و در زمان ادغام (شهربانی، کمیته های انقلاب و ژاندارمری) بر کسی پوشیده نیست.

این مقام ارشد انتظامی همچنین به نقش موثر مرحوم سردار آیت اله گودرزی در سنگر علم و دانش نیز اشاره و عنوان کرد: جوانانی که در کلاس های ایشان درس خواندند با روحیه و انگیزه بالای مرحوم آشنا هستند و مسیر خود را برای ورود به عرصه ماموریت و کار با خلق و خوی ایشان مشخص کردند.

سردار اشتری با بیان اینکه توکل بر خداوند متعال، عشق به اهل بیت (ع) و امامین انقلاب و تاسی به شهدا مسیر زندگی ایشان است، خاطرنشان کرد: ایشان همیشه دلسوز کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود و زمانی که در بستر بیماری بود برای عیادت خدمت ایشان رفتم که با همان روحیه و انگیزه بالا و اخلاق خوش از بنده استقبال کرد و در همان وضعیت جسمانی به نقش موثر انتظامی کشور در برقراری امنیت و آرامش خصوصا در روزهای اخیر اشاره و از مجاهدت و تلاش های همکاران در انتظامی کشور قدردانی کرد.

وی تصریح کرد: همه ما بایستی این بزرگوارانی را که بدون هیچ ادعایی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیزمان در ایران اسلامی خدمت می کنند، الگو قرار دهیم ان شاء الله ما هم راه این عزیزان که تنها رضایت خداوند متعال و اطاعت محض از ولایت فقیه است را بتوانیم به نحو احسن ادامه دهیم.

 

مرحوم گودرزی در سنگر علم و دانش درخشان بود

مرحوم گودرزی در سنگر علم و دانش درخشان بود

مرحوم گودرزی در سنگر علم و دانش درخشان بود

مرحوم گودرزی در سنگر علم و دانش درخشان بود

مرحوم گودرزی در سنگر علم و دانش درخشان بود

مرحوم گودرزی در سنگر علم و دانش درخشان بود

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو