کانون بازنشستگان ناجا

اخبار ویژه
سرهنگ بازنشسته مهرداد مرات

سرهنگ بازنشسته مهرداد مرات

پیشکسوت بازنشسته مهرداد مرات از این دست همکاران ماست که در کنار سالها فعالیت انتظامی با ماموریتهای سخت و طاقت فرسا، هرگز مسیر ورزش را رها نکرد و پس از دوران بازنشستگی نیز در همین مسیر زندگی خود را ادامه میدهد.گفت و گویی با ایشان انجام دادیم که نظر شما را به آن جلب میکنیم:
بازنشسته نور احمد حافظیان

بازنشسته نور احمد حافظیان

پیشکسوت بازنشسته نوراحمد حافظیان از آن دسته از افرادی است که بعد از اتمام خدمت و ورود به عرصه بازنشستگی، در رده پیشکسوتان رشته ورزشی پرس سینه (پرورش اندام) فعالیت خود را آغاز کرده است و علی رغم مشکلات و موانع موجود، با جدیت این رشته ورزشی را انتخاب و در مدت 17 سال فعالیت، موفق به کسب 19 حکم قهرمانی کشوری و استانی شده است.
پیشکسوت حمیدرضا ابراهیمی

پیشکسوت حمیدرضا ابراهیمی

کارمند،پیشکسوت حمیدرضا ابراهیمی از هنرمندان خوش آوازه هنر خوشنویسی است که در پی 30 سال تلاش و ممارست در این عرصه توانسته جایگاه ویژه ای را در کشور به دست آورد مهمترین آنها خلق دو شیوه جدید در عرصه خوشنویسی است که در سالهای 2015 و 2017 در کتاب رکوردهای گینتس به چاپ رسید.
سرهنگ بازنشسته علی نیرپور

سرهنگ بازنشسته علی نیرپور

سرهنگ بازنشسته علی نیرپور از اعضا بازنشسته ساکن استان آذربایجان غربی هستند. ایشان بعد از بازنشستگی، به لحاظ علاقه، استعداد و تحصیلاتی که داشتند در عرصه تحقیق و پژوهش فعالیت کرده و نتیجه زحمات خود را در ۲ کتاب منتشر کرده اند. کانون بازنشستگان استان آذربایجان غربی مصاحبه‌ای با وی انجان داده اند که خلاصه‌ای از آ به نظر خوانندگان محترم می‌رسد