۹۰۸۵
چهارشنبه ۲۲ تير ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۶۲۹
مراسم تجلیل از امیران بازنشسته سرتیپ حسن گودرزی و سرتیپ دوم علی اسلامی فارسانی با حضور رییس کانون ج. ا. ایران و جمعی از همکاران و همرزمان این دو عزیز در تالار هتل پردیس ونک برگزار شد.

با حضور سردار جعفری نسب، مراسم تقدیر و تجلیل از دو پیشکسوت عرصه نظم و امنیت برگزار شد.

باتلاش و همت امیرسرتیپ دوم دکتر علی اصغر مهابادی جانشین اسبق معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی ج.ا.ایران ، شب گذشته (1401/4/21) مراسم بزرگداشت خدمات امیرسرتیپ حسن گودرزی جانشین ژاندارمری (سابق) و امیر سرتیپ دوم علی اسلامی فارسانی معاون عملیاتی ژاندارمری(سابق) در هتل پردیس برگزار شد.
در این برنامه سردار سرتیپ دوم پاسدار بازنشسته مسعود جعفری نسب رییس کانون انتظامی ج.ا.ایران، امیرسرتیپ دوم بازنشسته دکتر علی اصغر مهابادی، امیر سرتیپ دوم بازنشسته قدرت الله حشمتیان عضو هیات مدیره کانون و جمعی از امیران، مسئولان و پیشکسوتان بازنشسته حضور داشتند.
امیرمهابادی در این ضیافت، ضمن قدردانی از زحمات این دو پیشکسوت بازنشسته از آنها بعنوان یاران پروردگان(بقول مولانا) یاد کرد و اظهار داشت، این عزیزان درطول سالهای کار، با صداقت و شرافت و با پاکدستی خدمت کرده اند و انگیزه من برای تشکیل جلسه این بوده که بنحوی از آنان تقدیر و تشکر شود.
در این محفل دوستانه و صمیمی سردار جعفری نسب رییس کانون بازنشستگان نیز ضمن ارائه لوح سپاس کانون به این دو پیشکسوت بازنشسته، از زحمات این بزرگواران درطول خدمت و همچنین در زمان دفاع مقدس تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت که برگزاری خودجوش این گونه محافل مورد حمایت کانون بازنشستگان نیز می باشد.
برپایه این گزارش امیر گودرزی نیز طی سخنانی ضمن قدردانی از این اقدام در خصوص دغدغه ها و مطالبات بازنشستگان مواردی را اعلام کرد. این مراسم با اهداء هدایایی از سوی شرکت کنندگان به این دو یادگار انتظام به پایان رسید. خاطر نشان می شود که کلیه هزینه های این محفل توسط امیر بازنشسته مهابادی تامین شده بود.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو