۸۲۳۷
دوشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۲۱۴
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران در دیدار از کانون بازنشستگان قزوین:
سردار مسعود جعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران در دیدار از کانون بازنشستگان قزوین گفت: تمرکز ما در سال جدید بر توسعه خدمات به جامعه بازنشستگان است.

 سردار مسعود جعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران صبح امروز دوشنبه 9 خردادماه ساعت 6 صبح، از کانون بازنشستگان قزوین دیدار کرد.

در حاشیه این دیدار، سردار جعفری نسب در جلسه با رئیس و کارکنان کانون بازنشستگان استان به تشریح برنامه های سال 1401 پرداخت و گفت: تمرکز ما در سال جدید بر توسعه خدمات به جامعه بازنشسته است.

وی افزود: در مسیر خدمتگزاری، تعامل مستمر با یگان و فرماندهان انتظامی و سایر دستگاههای دولتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران تکریم و احترام بازنشستگان و ارائه راهکار مناسب در جهت ارتقای معیشت پیشکسوتان را از اولویت های کانون در سال جدید عنوان کرد.

در این جلسه سرهنگ بازنشسته مهاجر رئیس کانون بازنشستگان فرماندهی انتظامی قزوین نیز در سخنانی به تشریح برنامه های سال 1401 پرداخت و گفت: راه اندازی دفتر نمایندگی شهرستان بوئین زهرا، تعامل با فرمانده انتظامی استان در برگزاری اردوهای یک روزه، پیگیری مطالبات بازنشستگان، تعامل با سازمان خدمات درمانی در خصوص مشکلات دارو و درمان، تعامل با شکت ها و تعاونی ها در بحث اشتغالزایی بازنشستگان و فرزندان آنها و اجرای برنامه های ورزشی با تعامل با سازمان های فرهنگی ورزشی استان  از مهمترین اقدامات امسال ماست.

وی از راه اندازی کترینگ (آشپزخانه غذای بیرون بر) برای اعضای بازنشسته خبر داد و تصریح کرد: این کترینگ تا 15 روز دیگر افتتاح می شود و کلیه بازنشستگان گرانقدر نیروهای مسلح می توانند با تخفیف ویژه از آن بهره مند شوند.

خاطرنشان می گردد سردار جعفری نسب پس از این دیدار، از محل آماده سازی آشپزخانه کانون (غذای بیرون بر) بازدید و دستوراتی درخصوص تسریع در اقدامات و طبخ غذای مناسب برای کلیه اعضای وابسته و شاغلین نیروهای مسلح صادر کرد.

تمرکز ما در سال جدید بر توسعه خدمات به بازنشستگان است

تمرکز ما در سال جدید بر توسعه خدمات به بازنشستگان است

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
آرشیو +