۸۱۵۱
سه‌شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۱۲۳
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا. ایران در جلسه با کارکنان معاونت فرهنگی اجتماعی و امور پژوهشی:
در بحث اطلاع رسانی و انعکاس اخبار و گزارش ها به مجموعه مخاطبان کانون، بایستی دقت و سرعت در اولویت قرار گیرد. این یک اصل اساسی در بسترسازی ارتباطی است.

سردار جعفری نسب در دیداری صمیمی با معاون و کارکنان معاونت فرهنگی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی به موقع اخبار اقدامات و انعکاس رویدادها تاثیر بسزایی در حمایت بازنشستگان از کانون دارد، گفت: بازنشستگان باید بدانند که در کانون چه اقداماتی صورت می گیرد لذا تلاش کنید با سرعت، دقت و شفاف اخبار رویدادها و وقایع را اطلاع رسانی کنید.
وی افزود: روابط عمومی‌ها قلب تپنده کانون است و نباید به آن به عنوان یک شغل نگریست. چون نه زمان می‌شناسد و نه مکان؛ و باید در هر شرایطی، پاسخگوی کانون مهمتر از همه اعضا باشد.
سردار جعفری نسب در بخش دیگری از سخنان خود مدیریت جهادی در تحقق اهداف کانون را یک اصل دانست و خاطرنشان کرد: در کنار مدیریت جهادی خلاقیت و نوآوری در برنامه ها یک اصل اجتناب ناپذیر است که بخصوص در بخش فرهنگی و اجتماعی و اطلاع رسانی باید به آن توجه ویژه داشته باشید لذا تلاش کنید اقدامات همراه بااین تفکرباشد.
وی اضافه کرد: با برگزاری نشست های صمیمانه با پیشکسوتان عرصه فرهنگ، هنر و ورزش بازنشستگان ضمن قدردانی از تلاش ها و افتخارآفرینی این بزرگواران از تجارب آنها در پیشبرد و تحقق برنامه ها استفاده کنید.
سردار جعفری نسب با اشاره به فرمایشان مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تببین که فرمودند تخصیص بودجه سنگین برای جهاد تبیین کار غلطی است، گفت: ما باید این فرمایش فرمانده معظم کل قوا را که فرمودند علاج این جنگ پیچیده، جهاد تبیین با «روش های نوین نرم افزاری و متکی بر معارف و مفاهیم عمیق و عالیه اسلام» است، نصب العین فعالیت های خود قرار دهیم.
رئیس کانون در پایان این نشست ضمن تاکید بر همگرایی، هم افزایی، صمیمت و همیت سازمانی تصریح کرد: بازنشستگان مدیران بحران وسنگربان مقابله با دشمنان هستند وخدمت به آنان افتخاراست که درمعاونت فرهنگی برنامه ریزی وتحقق برنامه های متنوع مبتنی بر ایده های نو می تواند علاوه بر شادابی و روحیه بخشی صیانت و منزلت این عزیزان بزرگوار را بدنبال دارد.
بر پایه همین گزارش در آغاز این نشست دکتر موفق معاون فرهنگی، گزارشی از برنامه های پیش رو ارایه داد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
+ آرشیو