۵۱۳۵
شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰
تعداد بازدید: ۲۴۰
تفاهم نامه ای فیمابین کانون بازنشستگان تهران بزرگ و مرکز علمی کاربردی انفورماتیک ایران (مستقر در تهران) به منظور استفاده و بهره مندی اعضای کانون تهران و فرزندان آنان از این مرکز علمی کاربردی جهت اخذ مدرک کاردانی (فوق دیپلم) و کارشناسی (لیسانس) با تسهیلات پیش بینی شده امضاء گردید.

تفاهم نامه ای فیمابین کانون بازنشستگان تهران بزرگ و مرکز علمی کاربردی انفورماتیک ایران (مستقر در تهران) به منظور استفاده و بهره مندی اعضای کانون تهران و فرزندان آنان از این مرکز علمی کاربردی با تسهیلات پیش بینی شده امضاء گردید.

به منظور پاسخگویی به نیازهای آموزشی و مهارت های شخصی اعضای کانون بازنشستگان تهران بزرگ بویژه فرزندان و نوادگان آنان ، مذاکرات و جلسات فشرده ای با مرکز علمی کاربردی انفورماتیک ایران واقع در میدان انقلاب اسلامی برگزار گردید تا امکان بهره مندی افراد معرفی شده از سوی کانون تهران جهت آموزش در آن مرکز بدون آزمون در دومقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و تعدادی رشته های آزاد و مهارت آموزی در حوزه انفورماتیک فراهم گردد.

همچنین تسهیلاتی از قبیل تخفیفهای ویژه و تقسیط شهریه به صورت دلخواه نیز در این تفاهم نامه پیش بینی گردیده است.

لازم به ذکر است مواردی از قبیل پروژه های مشترک مورد نیاز ، بررسی های علمی در خصوص چالش ها و اولویت های پژوهشی کانون و بهره گیری از اساتید مرکز در راستای ماموریتهای کانون و نیز بهره مندی از توان پیشکسوتان و فرزندان آنان در برنامه های آموزشی مرکز یاد شده در تفاهم نامه قید گردیده است.

امضای تفاهم نامه مشترک بین کانون بازنشستگان تهران بزرگ و مرکز علمی کاربردی انفورماتیک ایران

 

معرفی مرکز علمی کاربردی انفورماتیک ایران :

مرکز آموزش علمی کاربردی انفورماتیک ایران در سال ۱۳۸۰ در اجرای مجوز شماره 24/1/1501 مورخه 1380/05/10 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فعالیت خود را در تهران آغاز کرده است. این مرکز به عنوان یک مرکز پیشرو در آموزش، پژوهش،‌ تولید و ترویج علم نافع، گسترش مرزهای دانش و فناوری با مرجعیت علمی و هویت اسلامی و انقلابی یکی از پیشروان مجموعه واحد های علمی کاربردی کشور است که هم اکنون در 14 رشته تحصیلی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات در مقاطع کاردانی (فوق دیپلم) و کارشناسی ناپیوسته (لیسانس) با پذیرش دانشجویان مشتاق و متقاضی ورود به بازار کار فعالیت خود را ادامه داده و گواهینامه معتبر وزارت علوم تحقیقات و فناوری به فارغ التحصیلان اعطا مینماید. مرکز آموزش علمی کاربردی انفورماتیک ایران به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز علمی کاربردی در حوزه فناوری اطلاعات تاکنون به تناسب دستیابی به امکانات، مسیر توسعه و رشد کمی و کیفی را پیموده و همواره تلاش نموده تا در مسیر اعتلای فرهنگ و دانش و پیشبرد تحقیقات با توجه به شرایط و ویژگی های پایتخت، محیطی مناسب برای تحصیل دانشجویان خود، فراهم نماید. امید است در سایه الطاف پروردگار و در بستر علمی موجود، در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی ایران اسلامی و پیشرفت روز افزون مرکز آموزش علمی کابردی انفورماتیک ایران باشیم.

 

رشته ها و مقاطع تحصیلی دایر در مرکز علمی کاربردی انفورماتیک ایران :

امضای تفاهم نامه مشترک بین کانون بازنشستگان تهران بزرگ و مرکز علمی کاربردی انفورماتیک ایران

 

نشانی پایگاه اینترنتی : https://iii.ac.ir

 

امضای تفاهم نامه مشترک بین کانون بازنشستگان تهران بزرگ و مرکز علمی کاربردی انفورماتیک ایران

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: