۴۹۱۹
شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰
تعداد بازدید: ۲۳۸
سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده ناجا با پیشکسوت جانباز محمد کریمی دیدار و گفت‌وگو کردند.

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده ناجا به اتفاق سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان، سردار بازنشسته فودازی و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان نائین با پیشکسوت جانباز محمد کریمی دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار سردار حسین اشتری با تجلیل از صبر و ایثارگری های خانواده های معظم شهداء و جانبازان تصریح کرد: دیدار با خانواده های معظم جانبازان می بایست بصورت مؤثر و هدفمند صورت پذیرد و انجام حرکتی مثبت در راستای رسیدگی به وضعیت معیشتی و مشکلات آنان علاوه بر تقویت روحیه خدمت رسانی برای مسئولان موجب زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت خواهد شد.

سردار اشتری تاکید کرد: انقلاب اسلامی هرچه دارد به برکت مجاهدت‌های شهداء وجانبازان است و مردم قدرشناس ما در هر برهه‌ای از زمان جان نثاری و ایثارگری جانبازان را الگو قرار داده و قدردان و خدمات جانبازان سرافراز هستند.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: جانبازان ناجا به عنوان سرمایه‌های نظام و انقلاب می باشند و افزود: کسانی که در راه تأمین نظم و امنیت مردم تلاش می‌کنند و در این راه به درجه جانبازی نائل می‌شوند، در تاریخ ماندگار و جاودانه هستند.

حسین اشتری ادامه داد: جانبازی، مدال افتخاری است که خداوند متعال این نعمت ارزشمند و افتخار بزرگ را نصیب بعضی از افراد برگزیده خود کرده است.

در ادامه این دیدار فرمانده انتظامی استان سردار محمدرضا میر حیدری بیان کرد: جانباز گرانقدر حاج محمد کریمی مزرعه شاهی در عملیات کربلای ۵ به شدت از ناحیه چشم ، ریه و کلیه مصدوم و مجروح شیمیایی شده و به افتخار جانبازی نائل آمده است .

وی افزود: با پایان یافتن جنگ تحمیلی به درجه سرهنگی ارتقاء یافته و هم زمان در سال 1369 بنا به ضرورت انقلاب با انتقال از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی خدمت نموده است.

در پایان این دیدار از رشادتهای جانباز گرانقدر تقدیر و تشکر به‌عمل آمد.

دیدار فرمانده ناجا با پیشکسوت جانباز محمد کریمی

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: