۱۰۷۱۷
چهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۵۶
ﺳﺮﻫﻨﮓ ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﻪ محمود مهاجر ﻋﻤﻠﮑﺮد سه ماهه دوم سال ۱۴۰۱ کانون استان قزوین را ﺗﺸﺮﯾﺢ کرد.

رئیس کانون بازنشستگان استان قزوین گفت: در سه ﻣﺎه ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ارائه خدمات به جامعه هدف و ارﺗﻘﺎی روﺣﯿﻪ آنان، با ۲۳ بازنشسته دیدار و با ۳۰ ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﻪ و ﻣﺴﺘﻤﺮی ﺑﮕﯿﺮ ﺑﺴﺘﺮی در ﺑﯿﻤﺎرﺳﺘﺎن به دلیل شیوع بیماری کرونا تماس گرفته شد و مشکلات دارو و درمان و هزینه‌های مرتبط نیز از طریق سازمان خدمات درمانی نیرو‌های مسلح پیگیری گردید.
وی با اشاره به بررسی پرونده ۶ بازنشسته معسر در کمیسیون سازمان تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح گفت: پیگیری رفع موانع ضمانت، کسر از حقوق و خرید آسان از فروشگاه فراجا و همچنین انعقاد قرارداد با مجتمع فروشگاهی امام علی (ع) از دیگر اقدامات کانون می‌باشد.
وی اﻓﺰود: در ﻃﻮل اﯾﻦ ﻣﺪت ﮐﺎﻧﻮن ﺑﺎزﻧﺸﺴـﺘﮕﺎن استان قزوین طی هماهنگی انجام شده با سازمان تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح، ستاد کانون و فرماندهی انتظامی استان تعداد ۲۷ فقره وام ۲۰۰ میلیون ریالی جهت رفاه حال اعضاء اقدام کرده است.
سرهنگ مهاجر همچنین از افتتاح آشپزخانه بیرون بر جهت رفاه حال اعضاء خبر داد و خاطرنشان کرد: در استان قزوین، توسعه برنامه‌های جمعی، افزایش دیدار و ملاقات با عزیزان و برگزاری مراسم‌های انس و الفت، به یاری ایزد منان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

ﮔﺰارش ﻋﻤﻠﮑﺮد سه ﻣﺎهه دوم سال ۱۴۰۱ ﮐﺎﻧﻮن اﺳﺘﺎن قزوین

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
آرشیو +