۱۰۶۰۷
يکشنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۱
تعداد بازدید: ۴۳
جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان شاهین شهر در روز سه‌شنبه ۲۲ شهریور با حضور مسئولان شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری شاهین شهر برگزار شد.

جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان شاهین شهر در روز سه‌شنبه ۲۲ شهریور با حضور سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان، حمیدرضا نجفی. بخشدار مرکزی شهرستان، حجت الاسلام قاسم هاشمی امام جمعه شاهین شهر، روسای کانون های بازنشستگان چهارگانه نیروهای مسلح شهرستان شاهین شهر و تنی چند از یادگاران دفاع مقدس برگزار شد.

در این جلسه سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان ضمن تسلیت ایام و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بیان داشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادتهای جوانان انقلابی می باشد که با تاسی از امام حسین (ع) و فرهنگ عاشورا توانستند اتفاقی مهم برای کشور عزیزمان رقم بزنند بنابراین با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر می توانیم زمینه ساز ترویج فرهنگ دفاع مقدس برای نسل جدید باشیم.

وی در ادامه افزود: از آنجائیکه نسل جوان و نوجوان ما دوران دفاع مقدس را تجربه نکرده‌ اند ما مسئولین موظف هستیم با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و نگاه ویژه به هفته گرامیداشت دفاع مقدس پیام و مفاهیم دوران دفاع مقدس را به این نسل و مردم شهید پرور منتقل کنیم.

در این جلسه ضمن همفکری، پیشنهادات و نظرات برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس ارائه شد و برگزاری هر چه با شکوه تر برنامه های هفته دفاع مقدس با همکاری سازمان های مرتبط مورد تاکید قرار گرفت.

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر مقرر گردید:

۱- فضاسازی محیطی در سطح شهرستان صورت پذیرد

۲- برگزاری مراسم تجدید میثاق با امام و شهدا و آرمان‌های انقلاب با حضور پیشکسوتان این عرضه در مزار شهدای گمنام و عطرافشانی و گل افشانی قبور مطهر شهدا

۳-انجام فعالیت‌های محتوایی در فضای مجازی و ارسال پیام‌های مرتبط با دفاع مقدس

۴-بازدید از باغ موزه دفاع مقدس

۵-مستند سازی و ثبت خاطرات جانبازان، آزادگان و خانواده شهدا

۶-دیدار با خانواده شهدا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار استان ها
نشریات
آرشیو +