۳۴۱۱
شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰
تعداد بازدید: ۴۰
رئیس کانون بازنشستگان استان به منظور تکریم و ارتقای روحیه بازنشستگان روز دوشنبه 11 مرداد ماه با حضور در منزل ستوانسوم بازنشسته قدیر افخمی، با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس کانون بازنشستگان استان به منظور تکریم و ارتقای روحیه بازنشستگان روز دوشنبه 11 مرداد ماه باتفاق مهندس جهانبخش مدیر بازنشستگی ساتای استان و آقای نوتاش مدیر درمان خدمات درمانی نیروهای مسلح استان با حضور در منزل ستوانسوم بازنشسته قدیر افخمی، با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.

سرهنگ میرتوحید آشنا در این دیدار در سخنانی با بیان این که بازنشستگان چشم و چراغ نیروی انتظامی هستند، گفت: بازنشستگان در سال های خدمت، زحمات فراوانی را برای رشد و اعتلای نیروی انتظامی کشیده اند و ما امروز باید قدردان تلاش های بی دریغ آن ها باشیم.

وی افزود: تکریم بازنشستگان در جامعه باید به شکل یک فرهنگ درآید و همه خود را موظف به پاسداشت زحمات و خدمات بازنشستگان بدانند.

رئیس کانون بازنشستگان اردبیل در ادامه گفت: نیروی انتظامی و کانون بازنشستگان ناجا همواره تلاش کرده اند آنچه در توان دارند و ظرفیت های قانونی اجازه می دهد برای بهبود وضعیت بازنشستگان انجام دهند و در آینده نیز این مسیر را با قدرت ادامه خواهند داد.

در پایان این دیدار صمیمانه، به رسم یادبود هدایایی به ایشان اعطا شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: