۲۷۰
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
تعداد بازدید: ۵۱۹
رئیس کانون بازنشستگان استان خوزستان از برگزاری اردو و ضیافت برای بیش از 3هزار بازنشسته و مستمری بگیر، حمایت از 260 بازنشسته نیازمند و دیدار با 238 نفر از بازنشستگان در سال 98 خبر داد.

سرهنگ بازنشسته اسدالله سالمی در تشریح برنامه‌های سال 98 کانون خوزستان گفت: در طول سال 98 در راستای تکریم و حمایت از پیشکسوتان و خانواده آنان بیش از 20 برنامه و فعالیت به مورد اجرا گذاشته شد.

وی افزود: ضیافت، اردوی یکروزه و دیدار در منازل از جمله مهمترین برنامه‌های سال 98 بود که در این خصوص بیش از 3هزار بازنشسته و مستمری بگیر برای برگزاری اردوی یکروزه و ضیافت دعوت شدند، با 238 نفر از بازنشستگان نیز دیدار شد و 45 خانواده بازنشستگان درگذشته نیز تکریم و دلجویی شد.

سرهنگ سالمی با اشاره به 224 مشاوره حقوقی و معاضدت قضایی رایگان، گفت: در این مدت برای 34 بازنشسته و فرزند اشتغالزایی انجام و برای 25 فرزند بازنشسته وام اشتغالزایی اعطا گردید. وی اضافه کرد: حمایت از نیازمندان یکی دیگر از فعالیت‌های اثرگذار در کانون خوزستان بود که در این ارتباط با هماهنگی سازمان بازنشستگی تعداد 260 نفر شناسایی و بیش از 3میلیارد و 250میلیون ریال کمک‌های بلاعوض به آنان پرداخت شد. در موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) نیز با جمع آوری قریب به 550 میلیون ریال، به 103نفر کمک‌های بلاعوض و وام‌های قرض الحسنه اعطا شد.

رئیس کانون بازنشستگان استان خوزستان با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت مقام ایثارگران و پیشکسوتان بسیجی برای 50 نفر و تجلیل 44 آزاده دفاع مقدس نیز گفت: بهره گیری از خدمات ورزشی رایگان و تخفیفی از جمله توزیع 10 هزار و 460 بلیط استخر رایگان وتخفیفی، بهره برداری از ساختمان جدید دفتر نمایندگی در شهرستان اندیمشک و آغاز عملیات ساختمانی برای نمایندگی کانون در شهرستان دشت آزادگان از جمله کارهای ماندگار در استان بود. وی در خصوص نحوه خدمت رسانی به بازنشستگان در سیل فروردین 98 نیز گفت: خوشبختانه تعداد کمی از بازنشستگان در این حادثه آسیب دیدند، برای این عزیزان نیز مبلغ 42میلیون ریال کمک‌های نقدی و 50میلیون ریال بسته‌های مواد غذایی و بهداشتی و البسه جمع آوری و اهداء شد.

ارسال نظر
نام:
* نظر:
اخبار استان ها